Intencje Mszy św.
INTENCJE MSZALNE marzec 2024
1. piątek 18.00 + Janina Kluskiewicz
2. sobota 16.00 dzięk. błag. w intencji Haliny Ronowicz: 90. rocznica urodzin
dzięk. błag. w intencji Marysi Bagińskiej: 5. rocznica urodzin
18.00 + Helena Baermann
3. niedziela 7.30 + Wiktoria i Izydor Hinz; Franciszek Wera; zmarli z rodzin Hinz i Wera
9.30 + mama Marianna Gajęcka: rocznica śmierci, tato Władysław Gajęcki oraz
siostra Aniela
11.00 + Franciszek Fenski; zmarli z rodzin Fenskich, Preus i Bluhm
4. poniedziałek 18.00 + Kazimierz Kąkol oraz zmarli z rodzin Kąkol i Kleba
5. wtorek 18.00 + Stefan Krause
6. środa 18.00 + Wojtek Śliwicki: 7. rocznica śmierci (intencja od kochających
rodziców, siostry Karoliny z rodziną) oraz rodzice i dziadkowie:
Kazimiera i Wiesław Śliwiccy, Czesława i Leon Chodowscy
7. czwartek 7.00 + Kazimierz Kolbusz
8. piątek 18.00 + Jacek Fryca
9. sobota 18.00 + Kazimierz Kucmann, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
10. niedziela 7.30 + Jan Lewandowski; Małgorzata i Leon Guzowscy oraz
Aleksander Plak
9.30 + Józef Pielecki: rocznica urodzin i imieniny oraz Patryk
Pielecki: rocznica urodzin
11.00 + Czesław Ronowicz i Karol Pięta
11. poniedziałek 9.30 + Władysław Gajęcki
18.00 + Mieczysław Fryca: rocznica urodzin
12. wtorek 9.30 dzięk. błag. o zdrowie Ireny Kuchnowskiej (intencja
od Stowarzyszenia Wyżyna Gdańska)
18.00 dzięk. błag. w intencji Ryszarda Rywackiego: 50. rocznica
urodzin
13. środa 9.30 + Tadeusz Szuba; Gertruda i Jan Kuduk
18.00 + Krystyna Figura Mazowiecka
14. czwartek 7.00 + Zofia Farbiś: 4. rocznica śmierci oraz rodzina Brodowskich
15. piątek 18.00 dziękczynno błagalna
16. sobota 16.00 dzięk. błag. w intencji Jerzego Lejk: 80. rocznica urodzin
+ Apolonia Lejk: 1. rocznica śmierci
18.00 + Władysław i Sławomir Papis
17. niedziela 7.30 + Marianna i Zygmunt Koprowicz, Stanisława Stosio
oraz dziadkowie z obojga stron
9.30 + dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 dziękczynno błagalna
18. poniedziałek 18.00 + Kazimierz Kolbusz (intencja od firmy pogrzebowej
„Pinex” z Pinczyna)
19. wtorek 18.00 + Kamil Kąkol i Krystyna Kąkol
20. środa 18.00 + rodzice Zofia i Zygmunt Gaładyk
21. czwartek 7.00 + Janina Kluskiewicz
22. piątek 18.00 o szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny
23. sobota 18.00 + zmarli z rodzin Formela i Szymańskich
24. niedziela 7.30 + Zofia Butowska: 20. rocznica śmierci, mąż Feliks
oraz rodzeństwo z obojga stron
9.30 + Antoni Guzowski: 1. rocznica śmierci
11.00 + Mieczysław Turski: 5. rocznica śmierci
25. poniedziałek 18.00 + dusze w czyśćcu cierpiące
26. wtorek 18.00 + Krystyna i Janusz Grześlak
27. środa 18.00 + Michał Wołoszyk
28. czwartek 18.00 w intencji powołań kapłańskich z naszej parafii
30. sobota 18.00 + rodzice Stefan i Waltraut Jaszewscy oraz zmarli
z rodzin Jaszewskich i Lorenc
31. niedziela 6.00 + Władysław Gajęcki
9.30 + Barbara Adamczyk: 3. rocznica śmierci
11.00 + Genowefa, Stefan i Lucjan Ciupińscy
zamawiający intencje mszalne akceptują druk w/w danych osobowych