Intencje Mszy św.

INTENCJE MSZALNE maj 2020

 

1. piątek 18.00 + Zygmunt Walkowski oraz rodzice z obojga stron

2. sobota 18.00 + Ignacy Kujach: 3. rocznica śmierci, rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo

3. niedziela 7.30 + Stefan i Genowefa Ciupińscy

9.30 + Krzyś Potratz: rocznica śmierci

11.00 + Florian Wilga i rodzice

4. poniedziałek 7.00 + wypominkowa za zmarłych

5. wtorek 18.00 + Kazimierz Pieczykolan: rocznica śmierci

6. środa 7.00 + Antoni Persak: 2. rocznica śmierci

7. czwartek 7.00 + Józef Pielecki: 20. rocznica śmierci

8. piątek 18.00 dzięk. błag. w intencji dzieci, wnuków i prawnuczka pani Zofii Szymańskiej

9. sobota 18.00 + zmarli z rodzin Koprowicz i Stosio

10. niedziela 7.30 + rodzice: Irena i Władysław Bielscy, Zofia i Feliks Butowscy oraz

zmarli z ich rodzin

9.30 + Stanisława Świderska: 11. rocznica śmierci

11.00 + rodzice Helena i Leon Mejer, oraz Janina i Bekir Połtarzyccy

11. poniedziałek 18.00 + Stanisław i Władysława Wiśniewscy oraz Feliksa i Andrzej Bąk

12. wtorek 18.00 dzięk. błag. w intencji Ireny i Józefa Koryckich: 28. rocznica

sakramentu małżeństwa

13. środa 7.00 + Jerzy Schutzmann

14. czwartek 7.00 + rodzice Lucyna i Stanisław Ciechanowicz oraz Tadeusz Bach

15. piątek 18.00 dzięk. błag. w intencji ks. Andrzeja Sowińskiego w dniu imienin o łaskę

zdrowia i opiekę Matki Bożej na drodze kapłańskiej (intencja Jadwigi

Kąkol)

16. sobota 18.00 + Zbigniew Antoniewicz: 36. rocznica śmierci

17. niedziela 7.30 + Helena Temberska: 25. rocznica śmierci; Janina, Henryk, Mieczysław,

Czesław, Aleksander i zmarli z rodziny

9.30 + Krzysztof Łepkowski: rocznica urodzin oraz dziadkowie z obojga stron

11.00 + zmarli z rodzin Szymańskich i Płońskich

18. poniedziałek 18.00 + rodzice Maria i Bernard Piotrzkowscy oraz bracia i siostry

19. wtorek 11.00 dzięk. błag. w intencji ks. Andrzeja Sowińskiego: 30. rocznica

święceń kapłańskich (intencja Anny i Ryszarda Masełbas)

20. środa 7.00 dzięk. błag. w intencji ks. Andrzeja Sowińskiego: 30. rocznica

święceń kapłańskich (intencja od Rodziny Pieczykolan)

21. czwartek 7.00 + Jerzy Schutzmann

22. piątek 18.00 + Małgorzata Sosińska: 9. rocznica śmierci

23. sobota 11.00 Pierwsza Komunia święta

18.00 + Kazimierz Meger: 1. rocznica śmierci

24. niedziela 7.30 + mama Jadwiga Góra (intencja od syna z żoną)

9.30 podziękowanie za otrzymane łaski oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej

z okazji 60. rocznicy urodzin Janiny Kluskiewicz oraz w intencji

Zofii Kluskiewicz

11.00 + Sławomir Kłosiński: rocznica urodzin

25. poniedziałek 17.00 + zmarli rodzice Wincenty i Anastazja oraz rodzeństwo

18.00 + Marianna Korycka: 10. rocznica śmierci

26. wtorek 18.00 + Elzbieta Masełbas: 10. rocznica śmierci

27. środa 7.00 + Halina Fenska; zmarli z rodzin: Sznaza, Styp-Rekowskich i Laska

28. czwartek 7.00 + Jerzy Durman

29. piątek 18.00 + Maria i Henryk Piekarscy oraz dziadkowie z obojga stron

30. sobota 18.00 + Agnieszka Radecka: rocznica urodzin; zmarli z rodzin: Rodnickich

i Stawickich oraz siostra Klara

31. niedziela 7.30 + Gertruda Kubisz: rocznica śmierci oraz zmarli z rodzin: Kubisz

i Niesiołowskich

9.30 + Jadwiga Kwidzińska: 7. rocznica śmierci oraz Edward Kwidziński

11.00 + Krystyna i Karol Knotowscy

 

              

                            

zamawiający intencje mszalne akceptują druk w/w danych osobowych