Ogłoszenia duszpasterskie

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2021
 1. Trwa miesiąc czerwiec – miesiąc poświęcony w szczególny sposób Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są sprawowane od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej.
 2. W związku z pracami przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, apeluję o szczególną ostrożność! Jednocześnie zwracam się do Parafian z prośbą o równoległe wyrównanie ustawienia ogrodzenia przy tym kościele od słupka przy bramce w okolicach Ośrodka Zdrowia aż do bocznej bramki przy zbiorniku wodnym.
 3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Budzyński z Warcza i Żaneta Lewandowska z Bałoszyc, Michał Wisny z Pruszcza Gdańskiego i Żaneta Popiel z Koziej Góry oraz Mateusz Wójcik z Błotni i Natalia Kuczyńska z Pruszcza Gdańskiego.
 4. Dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 26 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich, rodzinie państwa Katarzyny i Andrzeja Kistowskich, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Jackowi Szuba, panu Mateuszowi Szuba, panu Marcinowi Łada, pani Beacie Formela, panu Arturowi Stefańskiemu.
 8. Zwracam się z apelem do wszystkich byłych ministrantów o zwrot strojów ministranckich, które jednak należą do parafii i kolejnych pokoleń ministrantów.
 9. Dziękuję również za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza. Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 10. Wójt Gminy Trąbki Wielkie i Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich serdecznie zapraszają na „Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej w Trąbkach Wielkich” dzisiaj w niedzielę w godz. 13.00-16.00.
 11. Od dzisiejszej niedzieli, 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa dotycząca niedzielnych i świątecznych Mszy świętych. Wszyscy katolicy mają obowiązek uczestniczenia w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej.
 12. Zmarł śp. KAROL PIĘTA, lat 29. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 22 czerwca. Msza święta o godz. 13.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wcześniej, o godz. 12.30 Różaniec. Za śp. Karola, za zmarłych z naszych rodzin odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »