Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2017

1.      Trwa październik – MIESIĄC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30 a dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.

2.      Dziś w całej Polsce liczymy wiernych obecnych na Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej

3.      Trwają zapisy nowych ministrantów!

4.      Bardzo dziękuję  mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 21 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.

5.      Są jeszcze wolne intencje mszalne na styczeń 2018 roku.

6.      Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła w tym na remont i rozbudowę organów piszczałkowych.

7.      Na prośbę Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia, w dzisiejszą niedzielę w Archidiecezji Gdańskiej jest przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku. Zbiórka ta jest odpowiedzią Kościoła w Polsce na apel Konferencji Episkopatu Meksyku.

8.      W przyszłą niedzielę rozpoczynamy kolejny TYDZIEŃ MISYJNY. Tego dnia odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz misji.

9.      Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

10.  Bardzo zachęcam Parafian do włączania się w Liturgię Słowa poprzez czytanie czytań mszalnych w niedzielę a także w dni powszednie.

11.  U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.

12.  Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Grzegorzowi Fenskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »