Ogłoszenia duszpasterskie

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 marca 2017
  1. Trwa Okres Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla dzieci oraz o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy świętej o godz. 7.30. Bardzo dziękuję tym Parafianom, którzy ostatnio uczestniczyli w parafialnych rekolekcjach wielkopostnych.
  2. W przyszłą niedzielę, 2 kwietnia organizowana jest akcja „Pola Nadziei na Pomorzu 2017”. Naszymi ofiarami wspomagać będziemy pomorskie hospicja.
  3. Również w przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o godz. 9.30 kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Druga spowiedź święta dla dzieci w poniedziałek, 3 kwietnia o godz. 16.30 i 17.00.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 1 kwietnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła.
  6. Dziś można nabyć 247. numer naszej gazety parafialnej.
  7. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
  9. Zachęcam do nabywania paschalików w parafii a także u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie w cenie 10,- PLN
  10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, rodzinie państwa Kiełczykowskich.
Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »