Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

19 stycznia 2020
  1. Dobiega końca wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Jednocześnie trwa kolęda uzupełniająca. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję za składane ofiary na rzecz remontów naszych kościołów. Dziękuję wszystkim kierowcom za poświęcony czas. Dziękuję za smaczne posiłki kolędowe.
  2. W czwartek o godz. 8.00 Msza święta dla wspólnoty Ojca Pio.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Kuling z Borowiny (Parafia Przywidz) i Marta Pietralska z Warcza.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Domachowa bloki 16 i 17 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 25 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
  9. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 10,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »