Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2016
 1. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w zeszłym tygodniu w Misjach Świętych. Wyrażam raz jeszcze wdzięczność Parafianom zaangażowanym w pracach nad nowym Krzyżem Misyjnym. Szczególne podziękowania także dla pań, które przez sześć dni przygotowywały posiłki na plebanii.
 2. W sobotę, 1 października rozpoczynamy Miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej, natomiast dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
 3. W przyszłą niedzielę, 2 października po Mszy świętej o godz. 11.00 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Błotni za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 1 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
 5. Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła.
 6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN. W gazecie najgłośniejszy film religijny ostatnich lat na DVD pt. „Bóg nie umarł”.
 8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karol Żbikowski z Błotni i Krystyna Peplińska z Pruszcza Gdańskiego.
 10. Chór parafialny „Santo Bartolomeo” wznawia zapisy. Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych zapraszamy na spotkania informacyjno-organizacyjne po Mszy świętej o godz. 11.00.
 11. W przyszłą niedzielę, 2 października będziemy gościć w naszej parafii pana Tomasza Dorniaka, który muzycznie ubogaci liturgię. Będzie można także nabyć płyty kompaktowe oraz książkę. O godz. 13.00 zapraszamy do szkoły w Mierzeszynie na wykład: „Stop dla raka i genetycznie modyfikowanej żywności”.
Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »