Ogłoszenia duszpasterskie

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

2 sierpnia 2020
 1. W związku z panującą nadal pandemią koronawirusa przypominam wszystkim Parafianom i Gościom o obowiązku noszenia maseczek w kościele podczas Mszy świętych oraz innych nabożeństw, a także zachowania odpowiedniego dystansu (ok. półtora metra od osoby obok). Także apeluję o ostrożność podczas przyjmowania Komunii świętej.
 2. W czwartek, 6 sierpnia o godz. 6.30 rano rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Małgorzaty z Domachowa.
 3. W pierwszy piątek, 7 sierpnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 4. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.30.
 5. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom i przyjaciołom naszej parafii, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jędrzej Ziółek i Natalia Ossowska – oboje z Rotmanki.
 7. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 8. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Mazur za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 8 sierpnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 9. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, panu  Piotrowi Stefańskiemu.
 11. W tygodniu trwały dalsze  prace porządkowe na naszym cmentarzu. Wyrażam wdzięczność za podjęty trud malowania ogrodzenia cmentarnego grupie Parafian. Proszę o dalszą pomoc w malowaniu także w przyszłą sobotę, 8 sierpnia o godz. 10.00.
 12. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy do tej pory wsparli finansowo wywóz śmieci cmentarnych i zakup dużego kontenera.
 13. Przekazuję także wyrazy szacunku Wszystkim, którzy przekazują ofiary 10% wartości ustawionego nowego pomnika na cmentarzu lub dotyczące „przedłużenia” miejsca na kolejne 20 lat, którego koszt na 20 lat wynosi 500,- PLN.
 14. Uwaga: w razie śmierci i pogrzebu kogoś bliskiego proszę sprawę najpierw zgłaszać do proboszcza parafii.
 15. Zachęcam do nabycia i lektury sześciu nowych numerów naszej gazety parafialnej (399-404).

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »