Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1 marca 2015
 1. W minioną środę, 25 lutego odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie. Uroczystość miała przebieg podniosły i przepiękny. Bardzo dziękuję młodzieży, rodzicom, chórowi „Santo Bartolomeo”, ministrantom i innym parafianom za wielkie zaangażowanie i pomoc.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki w okresie Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele po Mszy świętej o godz. 7.30.
 3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 7 marca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
 4. W czwartek, 5 marca o godz. 17.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Anny z Domachowa.
 5. W pierwszy piątek, 6 marca odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 6. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od godz. 16.30.
 7. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku  po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
 10. W dzisiejszą, II Niedzielę Wielkiego Postu w całej Polsce obchodzimy Niedzielę „Ad Gentes”. To Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej okazji odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz posługi ewangelizacyjnej, charytatywnej, medycznej i edukacyjnej dla misjonarzy.
 11. Ukazał się nowy, marcowy numer naszej gazety parafialnej: 147. Zachęcam do lektury pisma i dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk gazety.
 12. Wójt Gminy Trąbki Wielkie zwołuje zebranie wiejskie sołectwa Mierzeszyn w środę, 4 marca o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie.
 13. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Sławkowi Szymczykowi.
 14. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »