Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019
 1. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedziele po porannej Mszy świętej o godz. 7.30.
 2. Kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętej odbędzie się we wtorek, 19 marca po wieczornej Mszy świętej.
 3. Msza święta ku czci św. Ojca Pio i spotkanie Grupy Modlitwy w czwartek, 21 marca o godz. 7.00 rano.
 4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 23 marca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
 5. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Krystynie Kucmann, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich.
 9. Wyrażam wdzięczność drogim Parafianom, którzy pamiętali o mojej kolejnej rocznicy urodzin. Bardzo dziękuję za wszelkie dobro! Bóg zapłać!
 10. W parafii oraz u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 11,- PLN.
 11. Dzisiaj, w Drugą Niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy w Kościele Niedzielę „Ad Gentes”, czyli Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Swoimi ofiarami do puszek wspieramy misje i misjonarzy pełniących misję ewangelizacyjną w całym świecie.
 12. Poszukuję na okres rekolekcji wielkopostnych pani kucharki.
 13. Dziś ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 324 i 325. Zachęcam do nabywania i lektury.
 14. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. STEFANIA ULENBERG, lat 91. z Domachowa. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »