Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

16 października 2016
 1. Trwa Miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej, natomiast dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj w całej Polsce liczymy wiernych uczestniczących we Mszach świętych i przystępujących do Komunii świętej.
 3. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się dopiero w niedzielę, 30 października (ze względu na wyjazd ks. proboszcza na odpusty do Ełganowa i Rumi).
 4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 22 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
 5. Parafialny Zespół „Caritas” w poniedziałek w godz. 14.00-17.00 dzięki uprzejmości Fundacji „Pan Władek” będzie rozdawał odzież i obuwie zarówno nowe jak i używane. Zapraszamy wszystkich chętnych. Jednocześnie informujemy, że w przyszłą niedzielę, 23 października po Mszach świętych będzie można zakupić wiązanki nagrobne. Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na paczki mikołajkowe dla dzieci z naszej parafii.
 6. Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła.
 7. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, Filipowi Baltrukas, panu Grzegorzowi Fenskiemu, pani Krystynie Koryckiej.
 10. Chór parafialny „Santo Bartolomeo” wznawia zapisy. Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych zapraszamy na spotkania informacyjno-organizacyjne po Mszy świętej o godz. 11.00.
 11. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej: 228. Zachęcam do nabywania i lektury.
 12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Swoimi ofiarami wspierać będziemy misjonarzy i dzieła misyjne.
 13. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej + Andrzej Pepliński, lat 60. z Mierzeszyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »