PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2024

Gratulujemy Ks. Arcybiskupowi Tadeuszowi Wojdzie SAC Metropolicie Gdańskiemu powołania przez Biskupów Polskich na urząd Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Zapewniamy o modlitwie.

1. Bardzo dziękuję za uczestniczenie w parafialnych rekolekcjach wielkopostnych.
  2. Przeżywamy ŚWIĘTY OKRES WIELKIEGO POSTU. Nabożeństwa pasyjne: DROGA KRZYŻOWA dla WSZYSTKICH ulicami Mierzeszyna w piątek, 22 marca po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00.  GORZKIE ŻALE w niedziele po porannej Mszy świętej o godz. 7.30.
  3. Jutro, w poniedziałek od godz. 17.00 do 17.25 druga spowiedź dla dzieci przed Pierwszą Komunią świętą.
  4. Dziękuję mieszkańcom Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 23 marca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
  5. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan.
  8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
  10. Przypominam wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich o obowiązku posiadania uzupełnionego indeksu katechetycznego.
  11. Do nabycia paschaliki w cenie 15,- PLN.
  12. W dzisiejszą i przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do Grobu Bożego.
  13. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Palmową Męki Pańskiej poświęcenie palm na każdej Mszy świętej.
  14. Bardzo dziękuję za pamięć, życzenia i wszelkie gesty dobroci z okazji mojej 60. rocznicy urodzin.

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »