DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 października 2024
  1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w październiku są sprawowane od poniedziałku do soboty po Mszy świętej. Bardzo proszę, aby dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania przynajmniej raz albo dwa razy w tygodniu przyszły na Różaniec.
  2. Jutro, w poniedziałek na wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej, oraz dla wszystkich chętnych.
  3. Dziękuję Rodzinie Państwa Pieczykolan za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. Dziękuję za piękne kwiaty! W sobotę, 26 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
  4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w miarę możliwości od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  5. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Stefanskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej.
  6. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
  8. Dzisiaj, 20 października w Kościele obchodzimy NIEDZIELĘ MISYJNĄ. Swoimi ofiarami wspomagamy misjonarzy i misje katolickie w świecie.
  9. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w sobotę, 30 listopada. Zabawa wesprze dzieło rewitalizacji stawu w Mierzeszynie i zakupu nowego wozu dla OSP Mierzeszyn. Zapisy w bibliotece.

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »