Ogłoszenia duszpasterskie

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

25 czerwca 2017
  1. Kończymy miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pod koniec Mszy świętej od poniedziałku do piątku nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Trwają zapisy nowych, przyszłych ministrantów.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Andrzej Dampc z Pszczółek i Marta Wójcik z Błotni, Oskar Matulewicz z Gdańska i Justyna Marczak z Gdyni, Dominik Antoniewicz z Mierzeszyna i Aneta Budzyńska z Warcza, Damian Szwarc i Adrianna Papis – oboje ze Skarszew oraz Grzegorz Kasiorek z Rotmanki i Karina Warda z Mierzeszyna.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Warcza przy szosie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 1 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza wioski.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła w tym na remont i rozbudowę organów piszczałkowych.
  6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Liliannie Gosz, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu,  panu Pawłowi Kłosińskiemu, panu Wiesławowi Wiśniewskiemu, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Piotrowi Górskiemu.
  9. Zachęcam do wyjazdu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która rozpocznie się 17 września tego roku. Szczegóły w gablocie. Zapisy na pielgrzymkę przez wpłatę zaliczki w wysokości 500,- PLN. Do tej pory zapisało się tylko siedem osób. Jeżeli w najbliższym czasie liczba chętnych nie dojdzie do 16 osób, to będziemy musieli zrezygnować z tej pielgrzymki!

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »