DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

17 stycznia 2021
  1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy w ostatnich dniach podjęli się trudu odśnieżania terenów przykościelnych.
  2. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Polek i Julia Szczygielska – oboje z Mierzeszyna.
  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 23 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
  5. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem. Szczególnie dziękuję za ofiary kolędowe.
  6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  7. Archidiecezja Gdańska w odpowiedzi na prośbę „Caritas” Chorwacji i przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przeprowadzi w poszczególnych parafiach w przyszłą niedzielę, 24 stycznia zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych trzęsieniem ziemi.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Mateuszowi Szuba, rodzinie państwa Czerwińskich.
  9. W imieniu Parafian i Proboszcza Parafii Kasparus bardzo dziękuję za zebrane w zeszłą niedzielę ofiary: 1.650,- PLN na rzecz odbudowy spalonego kościoła parafialnego. Można jeszcze złożyć ofiarę do skarbony na odbudowę spalonej świątyni.

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »