Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

26 listopada 2023
 1. Dzisiaj w naszej Parafii odbywa się dzień Gdańskiego Seminarium Duchownego. Gościmy diakona Mateusza Glembina. Wspieramy GSD.
 2. W pierwszy piątek, 1 grudnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 3. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 14.00.
 4. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.45.
 5. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 2 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 7. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, panu Andrzejowi Klonowskiemu. WIELKIE PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W AKCJI ODŚNIEŻANIA TERENÓW PRZYKOŚCIELNYCH!
 8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 10. UWAGA: APELUJĘ DO WSZYSTKICH RODZIN KATOLICKICH, W KTÓRYCH SĄ OSOBY STARSZE, CHORE, NIEWYCHODZĄCE ZE SWOICH DOMÓW O KORZYSTANIE W PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA Z POSŁUGI SAKRAMENTALNEJ!
 11. Przypominam rodzicom, katechetom i wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich, że decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego KAŻDY UCZEŃ MUSI POSIADAĆ INDEKS KATECHIZACJI ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ. Indeksy w cenie 2,- PLN do nabycia w zakrystii lub w biurze parafialnym. Indeksy będą sprawdzane m.in. podczas najbliższej kolędy – wizyty duszpasterskiej.
 12. Jeszcze w tym tygodniu – do czwartku  pół godziny przed Mszą świętą Różaniec święty za zmarłych zapisanych w wypominkach. W ciągu roku raz w miesiącu jest sprawowana Msza święta za zmarłych zapisanych w wypominkach.
 13. Rozpoczynamy roznoszenie poświęconych opłatków do rodzin naszej Parafii. Bardzo proszę Parafian o pomoc w rozprowadzaniu opłatków. Spotkanie „przed opłatkowe” na plebanii w poniedziałek, 4 grudnia po wieczornej Mszy świętej. Każda rodzina z opłatkiem otrzyma tradycyjną „gazetę opłatkową”.
 14. Dziś ukazały się kolejne numery naszej gazety parafialnej: od numeru 574 do numeru 579. Zachęcam do nabywania i lektury. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk gazety.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »