Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

22 stycznia 2017
  1. Raz jeszcze serdecznie dziękuję drogim Parafianom za wspólne przeżycie wizyty duszpasterskiej kolędy w poszczególnych domach i rodzinach. Dziękuję za wszelką życzliwość i za złożone ofiary na rzecz inwestycji w naszych kościołach.
  2. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio.
  3. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 28 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
  4. Serdecznie dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła.
  5. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN. W gazecie płyta CD z arcydziełami muzyki klasycznej w wykonaniu Andrea Bocelli.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, rodzinie państwa Szuba. Szczególnie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w trud odśnieżania placów przykościelnych.
  8. W sobotę, 18 lutego odbędzie się w naszej parafii 32. Oaza Ducha Świętego organizowana przez Wspólnotę Młodzi i Miłość. O godz. 19.30 będzie sprawowana w Szkole w Mierzeszynie Msza święta. Organizatorzy Oazy proszą naszych parafian o udostępnienie swoich łazienek w sobotę, 18 lutego po południu. Zgłoszenia prosimy kierować do pani Ewy Papis (w bibliotece) lub do Karoliny Bagłajewskiej (nr tel. 884 110 311).
  9. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej + Kazimierz Kluskiewicz, lat 81 z Błotni. Msza święta pogrzebowa we wtorek o godz. 10.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Różaniec: dziś w niedzielę po Mszy świętej o 11.00, jutro po wieczornej Mszy świętej a we wtorek o 9.30. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »