Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

17 września 2023
 
 1. W przyszłą niedzielę, 24 września na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla najmłodszych uczniów.
 2. TRWA PARAFIALNY RÓŻANIEC W INTENCJI NASZYCH RODZIN I WSZELKICH TRUDNYCH SPRAW ZWIĄZANYCH Z NASZĄ WSPÓLNOTĄ PARAFIALNĄ. Różaniec jest odmawiany od poniedziałku do soboty pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej. Różaniec jest prowadzony przez chętnych parafian, którym na sercu leży dobro rodzin. Czasami Różaniec jest prowadzony przez ks. proboszcza. Bardzo zachęcam Parafian do tej modlitwy. Przed Różańcem można także składać kartki z własnymi intencjami.
 3. BARDZO ZACHĘCAM CHŁOPCÓW DO ZAPISYWANIA SIĘ DO WSPÓLNOTY MINISTRANTÓW!
 4. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej na plebanii spotkanie całej RADY PARAFIALNEJ.
 5. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Damian Markowski z Mierzeszyna i Agata Czaja z Chmielna.
 7. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 23 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 8. W czwartek, 21 września o godz. 19.30 przy kurii w Oliwie kolejne spotkanie z przedstawicielami Parafialnych Rad Duszpasterskich.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii panu Wojciechowi Góra, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 12. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 13. Dziś, w trzecią niedzielę września zbiórka ofiar do puszek na KUL, Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne i uczelnie katolickie.
 14. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska w przyszłą niedzielę organizuje w Mierzeszynie festyn jesienny połączony z loterią fantową. Szczegóły na plakatach.
 15. UWAGA: APELUJĘ DO WSZYSTKICH RODZIN KATOLICKICH, W KTÓRYCH SĄ OSOBY STARSZE, CHORE, NIEWYCHODZĄCE ZE SWOICH DOMÓW O KORZYSTANIE W PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA Z POSŁUGI SAKRAMENTALNEJ!

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »