Ogłoszenia duszpasterskie

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lipca 2015
  1. Bardzo dziękuję parafialnemu Zespołowi „Caritas” za zorganizowanie dla dzieci z naszej parafii wycieczki autokarowej do Chmielna i Kartuz.
  2. W niedzielę, 23 sierpnia będziemy przeżywać w naszej wspólnocie odpust parafialny św. Bartłomieja Apostoła. Tego dnia planowany jest także parafialny festyn rodzinny. Bardzo proszę o szerokie zaangażowanie się parafian.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Patryk Groszek z Zaskoczyna i Paulina Borczakowska z Gdańska.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Szklanej Góry i Koziej Góry za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 11 lipca  proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
  5. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
  6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. Zachęcam do nabycia książki wydanej z okazji jubileuszu 50. lecia kapłaństwa ks. Gerarda Borysa pt. „Nasz Proboszcz z Mierzeszyna” w cenie 29,- PLN. Książkę można nabyć w parafii a także  w kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas. Szczególne podziękowanie dla rodziny państwa Hani i Krzysztofa Grabińskich.
  9. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej + Barbara Miszk, lat 64 z Mierzeszyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »