Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

16 grudnia 2018
 1. Trwa okres Adwentu. Zapraszam drogich Parafian do uczestniczenia w Mszach świętych roratnich w dni powszednie o godz. 18.00.
 2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 uzupełnianie kart do Bierzmowania dla młodzieży przygotowującej się do tego sakramentu.
 3. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w związku ze świętami Bożego Narodzenia.
 4. Spowiedź święta z okazji świąt Bożego Narodzenia: w czwartek, piątek i sobotę od godz. 17.00 do 17.45.
 5. W piątek, 21 grudnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi z okazji świąt Bożego Narodzenia. Następne odwiedziny dopiero 1 lutego.
 6. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 22 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
 7. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na spłatę prac przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku  do piątku po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 10. Ukazały się nasze mierzeszyńskie kalendarze w cenie 20,- PLN – do nabycia w parafii oraz u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie.
 11. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
 12. W dzisiejszą niedzielę,  16 grudnia zbiórka ofiar do puszek na rzecz Bazyliki św. Mikołaja w Gdańsku w związku z zagrożeniem budowli świątyni.
 13. Dzisiaj ukazał się świąteczny, 316. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do nabywania i lektury naszego pisma.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »