Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

24 czerwca 2018
 1. Tworzy się zespół Parafian, którzy podejmą się remontu klatki schodowej wieży kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz ścian świątyni. Dotychczas zgłosili się następujący panowie: Wojciech Czerwiński, Piotr Górski, Jarosław Cieplikiewicz, Maciej Dyks. Liczę na kolejnych Parafian. Swój udział w ekipie remontowej proszę zgłaszać do pana Wojciecha Czerwińskiego, który nadzoruje pracami.
 2. Do wykonania pozostaje także DROGA PROCESYJNA WOKÓŁ KOŚCIOŁA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Poszukuję sponsora, który by pomógł w realizacji tego zadania.
 3. Kończy się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tym tygodniu od środy do soboty po Mszy świętej.
 4. UWAGA: W tym tygodniu nie będzie odprawiana Msza święta w poniedziałek i wtorek. W środę Msza święta o godz. 7.00, w czwartek o godz. 19.00, w piątek i w sobotę o godz. 18.00.
 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Michał Pietralski z Warcza i Edyta Trybulska ze Złotoryi; Radosław Budzar z Zaskoczyna i Agata Sokołowska z Gdańska Zaspy oraz Dawid Gorzont z Gdyni i Joanna Konkol z Domachowa.
 6. W piątek, 29 czerwca z racji uroczystości świętych Apostołów Piotra i Pawła nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Blotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 30 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
 8. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na prace przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od środy do piątku po Mszy świętej.
 10. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 11. W czwartek, 5 lipca w Ośrodku Zdrowia w Mierzeszynie w godz. od 9.00 do 11.00 odbędzie się bezpłatne badanie wady wzroku.
 12. Dziś ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 294. i 295.
 13. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »