Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

8 września 2013
 1. Dzisiaj w sanktuarium Matki Bożej w Trąbkach Wielkich zakończenie tygodniowego odpustu. O godz. 12.00 uroczystą Mszę świętą odprawi ks. arcybiskup Tadeusz Gocłowski.

 2. Jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 zebranie wszystkich młodszych ministrantów i ministrantek.

 3. We wtorek, 10 września w godz. 17.00-19.00 nasz parafialny zespół Caritas będzie rozprowadzał dary żywnościowe i odzież dla najbardziej potrzebujących.

 4. W piątek Msza święta o godz. 18.00 połączona z Różańcem Fatimskim.

 5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. W sobotę, 14 września proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Olszanki.

 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Popiel z Koziej Góry i Monika Zarębska z Pomlewa oraz Dawid Grabiński z Błotni i Dorota Szymańska z Buszkowy.

 7. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

 8. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.

 9. Bardzo proszę, aby na cmentarzu wszystkie śmieci wrzucać do nowych plastikowych, zielonych śmietników (a nie do starego śmietnika betonowego).

 10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Bardzo proszę chętne osoby do podjęcia troski o kwiaty w naszych kościołach.

 11. Serdecznie dziękuję za ofiary na rzecz remontu i ogrzewania kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Lista ofiarodawców będzie zamieszczana regularnie w kolejnych numerach gazety parafialnej.

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...384385386387388389390391392...Następna ›Ostatnia »