Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

26 stycznia 2020
  1. Dzisiaj w Kościele Katolickim przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego.
  2. W dniach od 19 listopada 2019 do 24 stycznia 2020 roku została przeprowadzona gruntowna renowacja figury Matki Bożej Mierzeszyńskiej. Już od  piątku możemy podziwiać odnowioną figurę naszej Pięknej Madonny.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Kuling z Borowiny (Parafia Przywidz) i Marta Pietralska z Warcza.
  4. Bardzo dziękuję  rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 1 lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa bloki 13, 14 i 15.
  5. W przyszłą niedzielę, 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia gromnic.
  6. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
  7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.
  10. Wójt Gminy Trąbki Wielkie pan Błażej Konkol zaprasza na „Mierzeszyńskie Kolędowanie”, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Wystąpią dzieci i młodzież z sekcji piosenki estradowej pod kierunkiem Eweliny Szulc i Tomasza Stroynowskiego.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »