Ogłoszenia duszpasterskie

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

16 czerwca 2024

1.      Przeżywamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po Mszy świętej w kościele św. Bartłomieja Apostoła .Nabożeństwa w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie we wtorek o godz. 10.00.

2.      Dziś, w niedzielę, 16 czerwca XII Marsz dla Życia i Rodziny oraz III Festiwal dla Życia. Początek o godz. 15.00 przed Kaplicą Królewską w Gdańsku. Szczegóły na plakatach.

3.      W czwartek, 20 czerwca o godz. 9.30 Msza święta w kościele św. Bartłomieja Apostoła na zakończenie roku szkolnego.

4.      Proszę, aby każdy uczeń chodzący na katechezę szkolną, u swojego katechety uzupełnił wpis w indeksie katechetycznym!

5.      Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 22 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.

6.      Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.

7.      Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

8.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Artur Lejk z Gromadzina i Natalia Wasiek z Warcza.

9.      Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Bożenie Kiełczykowskiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefanskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej. Szczególne podziękowanie za trud koszenia trawy.

10.  Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.

11.  Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.

Nasi strażacy z OSP Mierzeszyn zbierają datki na nowy wóz strażacki. W najbliższą niedzielę po Mszach świętych strażacy będą kwestowali na ten cel. Wsparcie każdego z nas jest cenne i mile widziane. Z poprzedniej niedzielnej kwesty udało się zebrać 2000,- PLN. Dziękujemy.

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »