Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia 2021
 1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy w ostatnich dniach podjęli się trudu odśnieżania terenów przykościelnych.
 2. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 30 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
 4. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem. Szczególnie dziękuję za ofiary kolędowe.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 6. Archidiecezja Gdańska w odpowiedzi na prośbę „Caritas” Chorwacji i przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przeprowadza w poszczególnych parafiach w dzisiejszą niedzielę zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych trzęsieniem ziemi.
 7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Mateuszowi Szuba, rodzinie państwa Czerwińskich.
 8. W imieniu Parafian i Proboszcza Parafii Kasparus bardzo dziękuję za zebrane w zeszłą niedzielę ofiary: 570,- PLN (w sumie: 2 220,- PLN) na rzecz odbudowy spalonego kościoła parafialnego.
 9. W przyszłą niedzielę, 31 stycznia swoimi ofiarami do puszek będziemy wspierać zakony kontemplacyjne w naszej archidiecezji, w tym Siostry Karmelitanki Bose w Suchej Hucie.
 10. W tym tygodniu będziemy gromadzić się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa na Mszach świętych dla poszczególnych wiosek z okazji wizyty duszpasterskiej kolędy w roku pandemii. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza święta w intencji mieszkańców Mierzeszyna; we wtorek o godz. 17.00 w intencji mieszkańców Miłowa, Koziej Góry i Szklanej Góry; w środę o godz. 18.00 w intencji mieszkańców Zaskoczyna; w czwartek o godz. 18.00 w intencji mieszkańców Olszanki i Błotni; w piątek o godz. 17.00 w intencji mieszkańców Warcza; i w sobotę o godz. 11.00 w intencji mieszkańców Domachowa.  SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ WSZYSTKICH PARAFIAN!
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. BENEDYKT GÓRA, lat 65 z Mierzeszyna (Kozia Góra). Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »