Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

1 października 2023
 1. Rozpoczynamy październik MIESIĄC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30 a dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 2. BARDZO ZACHĘCAM CHŁOPCÓW DO ZAPISYWANIA SIĘ DO WSPÓLNOTY MINISTRANTÓW!
 3. Od przyszłej niedzieli, 8 października o godz. 11.00 Msza święta przez czas próbny będzie Mszą świętą przeznaczoną szczególnie dla DZIECI. Bardzo proszę rodziców, katechetów o włączenie się w liturgię tej Eucharystii. Poszukuję osób grających na instrumentach, szczególnie gitarze...
 4. W pierwszy piątek, 6 października odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 14.00.
 6. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.45.
 7. W sobotę wieczorem NABOŻEŃSTWO PIERWSZEJ SOBOTY do Matki Bożej (Msza święta i różaniec).
 8. Dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. Szczególne podziękowanie dla małych dziewczynek, które wraz ze swoimi mamami włączyły się w sprzątanie kościoła. Super! W sobotę, 7 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, pani Krystynie Czerwińskiej, panu Andrzejowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 12. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 13. W zakrystii do nabycia GOŚĆ EXTRA „MATKA UCZNIÓW” w cenie 14,- PLN. Zachęcam. Dobra lektura!
 14. UWAGA: APELUJĘ DO WSZYSTKICH RODZIN KATOLICKICH, W KTÓRYCH SĄ OSOBY STARSZE, CHORE, NIEWYCHODZĄCE ZE SWOICH DOMÓW O KORZYSTANIE W PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA Z POSŁUGI SAKRAMENTALNEJ!
 15. Zmarli: śp. STEFAN KRAUSE, lat 65 z Domachowa, śp. ZBIGNIEW FORMELLA, lat 77 z Czerńca, śp. ANDRZEJ JANIAK, lat 61 z Koziej Góry (pogrzeb jutro, w poniedziałek o godz. 10.00) oraz śp. RYSZARD ARAŚNIEWICZ, lat 65 z Olszanki (pogrzeb w środę, 4 października o godz. 9.00). Za nich i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »