Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

23 stycznia 2022
  1. W naszej parafii kończy się wizyta duszpasterska kolęda tylko poprzez wcześniejsze zapisy według ustalonego grafiku. W tym tygodniu będą sprawowane Msze święte „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00: w poniedziałek w intencji mieszkańców Zaskoczyna, we wtorek w intencji mieszkańców Warcza, w środę w intencji mieszkańców Domachowa a w czwartek w intencji mieszkańców Mierzeszyna.
  2. Podobnie, jak w zeszłym roku można w parafii składać ofiary „kolędowe” (dotyczy to rodzin nie uczestniczących w domowej kolędzie). Szczegóły kolędy w gazecie parafialnej nr 49(473).
  3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Formella za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 29 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
  4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,-PLN.
  6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Januszowi Pieczykolan.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  9. W przyszłą niedzielę, 30 stycznia zbiórka ofiar do puszek na rzecz zakonów kontemplacyjnych, w tym dla Sióstr Karmelitanek Bosych w Suchej Hucie.
  10. Zmarli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. ALFREDA KARABAN, lat 64 z Zaskoczyna (DPS) oraz śp. ROBERT BUKOWSKI, lat 52 z Domachowa. Pogrzeb śp. Roberta odbędzie się we wtorek, 25 stycznia o godz. 9.00. Za nich i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »