Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 października 2021
  1. Przeżywamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej a dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
  2. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 16 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
  3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  4. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  5. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Ewie Szuba, pani Irenie Kuchnowskiej.
  6. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  7. Szczególne podziękowanie dla parafian, którzy złożyli ofiarę pieniężną na rzecz aktualnych prac przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prace jeszcze nie zostały zakończone.
  8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  9. W dzisiejszą niedzielę, w Kościele Polskim obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Dziś odbywa się tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na rzecz finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Dziś zostały wydane kolejne gazety parafialne (nr: 457, 458, 459, 460 i 461). Zachęcam do nabywania i lektury.

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345...Następna ›Ostatnia »