Ogłoszenia duszpasterskie

Czwarta Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2013
 1. Dzisiaj nasz parafialny zespół Caritas w ramach akcji „Pola nadziei” zbiera pieniądze na pomorskie domy hospicyjne. Każdy darczyńca otrzyma dziś żonkila.
 2. We wtorek o godz. 7.00 rano Msza święta ku czci św. Ojca Pio.
 3. We wtorek parafialny zespół Caritas w godz. 17.00 – 19.00 będzie rozdawać dary żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
 4. Również we wtorek, w szkole, po zebraniu z rodzicami (ok. 17.15) próba śpiewu dla dzieci pierwszokomunijnych.
 5. W najbliższy czwartek 25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Mierzeszynie o godz. 18.00 odbędzie się „Wiosenny koncert fortepianowy na cztery ręce”. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
 6. W najbliższą sobotę 27 kwietnia o godz. 11.00 w Katedrze Oliwskiej święcenia biskupie otrzyma Ks. Arcybiskup Mirosław Adamczyk, gdański kapłan pochodzący z Przymorza, który został mianowany przez papieża Benedykta XVI nuncjuszem apostolskim. Na powyższe uroczystości serdecznie zapraszamy. Z tej racji w sobotę nie będzie Mszy świętej w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie.
 7. Parafialny zespół Caritas w przyszłą niedzielę będzie zbierał datki do puszek na rzecz chorej na chłoniak złośliwy na węzłach chłonnych w jamie brzusznej, Mariki Rudoman z Zaskoczyna. Dziewczynka we wtorek skończy 3. latka, a jest już doświadczana tak poważną i groźną chorobą nowotworową. Polecajmy ją w modlitwach i wesprzyjmy finansowo wrzucając datki do puszek.
 8. Zwracam się do Parafian z serdeczną prośbą o sprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Już od najbliższej soboty proszę mieszkańców Koziej Góry i Szklanej Góry. Grafik dyżurów znajduje się w gazecie parafialnej. Jednocześnie dziękuję pani Jolancie Dachtera za dotychczasową pracę.
 9. Ukazał się nowy 77. numer gazety parafialnej. Serdecznie zapraszam do lektury naszego pisma i dziękuję za składane ofiary na wydawanie tej gazety parafialnej.
 10. Jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych w grudniu 2013 roku.
 11. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 12. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Ewelinie Kraińskiej, pani Krystynie Koryckiej.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...392393394395396397398399400...Następna ›Ostatnia »