Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

13 stycznia 2013
  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. Grafik kolędy znajduje się w 65. numerze gazety parafialnej. Bardzo proszę, aby w miarę możliwości na kolędzie była obecna cała rodzina. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty katechetyczne, uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej i bierzmowani książeczki spowiedzi pierwszopiątkowej. Bardzo dziękuję za gościnność, poczęstunek, dowożenie oraz za ofiary na rzecz funkcjonowania parafii.
  2. W dniach od 1 do 3 lutego do naszej parafii przyjedzie młodzież w wieku od 15 do 25 lat ze wspólnoty Oaza Ducha Świętego na rekolekcje. Wezmą w nich udział bracia z odnawiającego się zakonu Towarzystwa Ducha Świętego. Przewidujemy uczestnictwo ok. 60 osób z całej Polski i zza granicy. Główną sprawą jest zakwaterowanie. Osoby chętne do ugoszczenia uczestników mogą zgłaszać się do pani Ewy Papis do biblioteki. Do jednego domu miałoby być przydzielone po minimum trzy osoby. Uczestnicy przywożą ze sobą karimaty i śpiwory. Zapraszamy wszystkich młodych, którzy chcą wziąć udział w Oazie do dołączenia się do nich.
  3. Od poniedziałku 5 sierpnia do piątku 9 sierpnia tego roku jest planowana parafialna pielgrzymka autokarowa do polskich sanktuariów. Natomiast, jeżeli dojdzie w tym roku do kanonizacji bł. Jana Pawła II, udamy się także w pielgrzymce do Rzymu.
  4. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4 złotych.
  5. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  6. Bardzo dziękuję za pomoc w odśnieżaniu terenów przykościelnych: Mateuszowi Szuba, pani Marioli Baltrukas i rodzinie państwa Czerwińskich.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...439440441442443444Następna ›