Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

19 stycznia 2014
  1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnią sobotę. W sobotę 25 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
  2. Kończy się w tym tygodniu kolęda, czyli wizyta duszpasterska. Grafik kolędy znajduje się w gablocie i w gazecie parafialnej. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie w poszczególnych rodzinach. Ewentualną kolędę dodatkową proszę zgłaszać po Mszy świętej.
  3. W czwartek o godz. 8.00 Msza święta ku czci św. Ojca Pio i spotkanie Grupy Modlitwy.
  4. Ukazał się 108. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do lektury naszego pisma i dziękuję za wsparcie wydawnicze.
  5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii, zwłaszcza przy odśnieżaniu, rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
  8. W związku z ogromnym zainteresowaniem kalendarzami Parafii Mierzeszyn i wyczerpaniem nakładu został dokonany dodruk. Kalendarze można zakupić w cenie 20 PLN w kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz.
  9. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...538539540541542543544545Następna ›