Ogłoszenia duszpasterskie

Szósta Niedziela Wielkanocna

5 maja 2013

 

  1. Najbliższe próby dla dzieci pierwszokomunijnych dziś po Mszy świętej o godz. 9.30 oraz we wtorek, środę i piątek o godz. 16.00.
  2. Uroczystość pierwszej Komunii świętej już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa
  3. Przeżywamy miesiąc maj. Nabożeństwa maryjne są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej.
  4. Okazja do spowiedzi świętej dla rodziców i rodzin dzieci pierwszokomunijnych w tym tygodniu w czwartek i piątek od godz. 17.00. Dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek w ramach katechezy.
  5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w dniu wczorajszym. W piątek proszę rodziców dzieci pierwszokomununijnych.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Gabriel Słowik z Częstocina i Karolina Kolbusz z Olszanki.
  7. Planujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 1 czerwca. Jest to pierwsza ogólnopolska Pielgrzymka wspólnot Żywego Różańca. W sierpniu będzie parafialna pielgrzymka trwająca pięć dni.
  8. Ukazał się nowy, majowy, 78. numer gazety parafialnej. Zachęcam do lektury naszego pisma i dziękuję wszystkim, którzy wspomagają wydawanie tej gazety.
  9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
  10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Joachimowi Gwoździowi. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom o troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Dziękuję również państwu Marzenie i Bolesławowi Koryckim za okazane dobro.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...454455456457458459460461462...Następna ›Ostatnia »