Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

31 marca 2013

Z okazji świąt Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa życzę wszystkim drogim Parafianom i Gościom obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Chrystus, Zwycięzca śmierci będzie siłą dla każdego z Was w odważnym głoszeniu tej wielkiej tajemnicy naszej wiary! Wesołego Alleluja!

 1. Wyrażam podziękowanie Parafianom za uczestniczenie w liturgii Świętego Triduum Paschalnego. Dziękuję za prowadzenie modlitwy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 2. Szczególne podziękowania dla ministrantów i chóru parafialnego oraz osób zaangażowanych w przygotowanie i przebieg Triduum Paschalnego; naszemu parafialnemu zespołowi Caritas oraz wspólnocie Domowego Kościoła za pamięć z okazji Dnia Kapłańskiego; dziękuję Radzie Duszpasterskiej.
 3. Msze święte w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte o godz. 7.30 (w kościele św. Bartłomieja Apostoła) i o godz. 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa). Kolekta z Poniedziałku Wielkanocnego przeznaczona jest na KUL.
 4. We wtorek, 2 kwietnia o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Kolejne spotkania będą odbywać się w nadchodzącym tygodniu (do piątku o godz. 19.00). Spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 11.00.
 5. We wtorek przypada ósma rocznica śmierci bł. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam na Mszę świętą o godz. 21.00 do kościoła św. Bartłomieja.
 6. W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi męska Róża św. Józefa.
 7. W piątek od godz. 16.30 okazja do spowiedzi świętej – także dla młodzieży bierzmowanej.
 8. Są jeszcze wolne intencje mszalne na październik 2013 roku.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Krzysztof Sobiecki i Ewelina Kolbusz – oboje z Olszanki oraz Paweł Jasik z Gdańska Stogów i Monika Ciecholewska z Mierzeszyna.
 10. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 11. Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc przy parafii w ostatnim czasie: rodzinie państwa Czerwińskich, pani Zofii Szymańskiej i jej córkom, pani Krystynie Koryckiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Piotrowi Koryckiemu, Markowi Koryckiemu, pani Ewie Piotrzkowskiej. Dziękuję rodzinie państwa Jąkalskich. Składam serdeczne podziękowanie Różom Różańcowym i pozostałym Parafianom za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Dziękuję za czuwanie Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...461462463464465466467468469...Następna ›Ostatnia »