Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

19 kwietnia 2015
  1. Jutro, w poniedziałek bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej (ok. godz. 18.30) odbędzie się kolejne spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętej.
  2. W środę, 22 kwietnia o godz. 18.00 Msza święta ku czci św. Ojca Pio i spotkanie Grupy Modlitwy.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Kolbusz z Olszanki i Patrycja Zittermann z Ełganowa oraz Sławomir Witkowski i Sandra Czaja oboje z Warcza Lisiej Góry.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Zaskoczyna za bardzo solidne, sumienne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w sobotę, 25 kwietnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku  po Mszy świętej.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
  7. Hospicja naszej archidiecezji gdańskiej zapraszają do włączenia się w akcję „Pola Nadziei na Pomorzu 2015” – największą zbiórkę na rzecz podopiecznych. Co roku pomorskie hospicja otaczają opiekę około trzech tysięcy osób dorosłych i dzieci, w tym naszych parafian. W następną niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki będą zbierać datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu każdemu darczyńcy przekażą żonkil – kwiat symbolizujący nadzieję. Nie pozostańmy obojętni.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, rodzinie państwa Bernardy i Mariana Pieczykolan.
  9. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
  10. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej + Czesława Gedowska, lat 84 z Warcza. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...465466467468469470471472473...Następna ›Ostatnia »