Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

10 stycznia 2021
  1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy w ostatnich dniach podjęli się trudu odśnieżania terenów przykościelnych.
  2. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Polek i Julia Szczygielska – oboje z Mierzeszyna.
  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Olszanki oraz Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 16 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierszeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
  5. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem. Szczególnie dziękuję za ofiary kolędowe.
  6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Mateuszowi Szuba, rodzinie państwa Czerwińskich.
  8. Solidaryzujemy się z Parafią św. Józefa w Kasparusie k. Skórcza. W nocy z 30 na 31 grudnia 2020 roku spalił się tam zabytkowy kościół parafialny. Proszę o modlitwę w intencji tej parafii. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na rzecz odbudowy spalonego kościoła w Kasparusie. Szczegóły w gazecie parafialnej.
  9. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. BARBARA ADAMCZYK, lat 74 z Mierzeszyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »