Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

16 stycznia 2022
  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska kolęda tylko poprzez wcześniejsze zapisy według ustalonego grafiku. W tym tygodniu będą sprawowane Msze święte „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek w kościele św. Bartłomieja Apostoła o godz. 18.00: w poniedziałek w intencji mieszkańców Olszanki, we wtorek w intencji mieszkańców Błotni, w środę w intencji mieszkańców Szklanej Góry i Koziej Góry a w czwartek w intencji mieszkańców Miłowa.
  2. Podobnie, jak w zeszłym roku można w parafii składać ofiary „kolędowe” (dotyczy to rodzin nie uczestniczących w domowej kolędzie). Szczegóły kolędy w gazecie parafialnej nr 49(473).
  3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewicz za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 22 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Formella.
  4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,-PLN. Dzisiaj w „Gościu” kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a w niej Księgi Rodzaju i Wyjścia.
  6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mateuszowi Szuba, panu Krzysztofowi Peplińskiemu.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  9. Zmarli: śp. SYLWESTER KORNATH, lat 48 były parafianin z Granicznej Wsi oraz śp. BARBARA KRAWCZYK, lat 78 z Zaskoczyna (DPS). Za nich i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »