Ogłoszenia duszpasterskie

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7 lipca 2024
 1. W tym tygodniu Msze święte będą sprawowane: w poniedziałek o godz. 8.00 oraz w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00 (nie będzie Mszy świętej we wtorek i środę).
 2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Damian Kupracz z Kolbud i Beata Gajkowska z Domachowa.
 3. Dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. Dziękuję za piękne kwiaty! W sobotę, 13 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
 4. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek i piątek  po Mszy świętej.
 6. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Bożenie Kiełczykowskiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefanskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej, rodzinie państwa Ewy i Jacka Szuba. Szczególne podziękowanie za trud koszenia trawy.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 9. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na uczelnie katolickie (jest to zaległa zbiórka z 2 czerwca, wcześniej były dwie zbiórki na rzecz OSP Mierzeszyn...).
 10. Bardzo proszę, aby w najbliższym czasie załatwić ewentualne sprawy związane z biurem parafialnym, np. zaświadczenia, pozwolenia (w lipcu i w sierpniu biuro parafialne będzie czynne tylko sporadycznie).
 11. Dziś ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 608 i 609. Zachęcam do nabywania i lektury. Dziękuję wszystkim składającym ofiarę na druk gazety.

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »