Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

12 stycznia 2020

 

  1. W dzisiejszą niedzielę, święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Trwa wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję za składane ofiary na rzecz remontów naszych kościołów.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Kuling z Borowiny (Parafia Przywidz) i Marta Pietralska z Warcza.
  4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Domachowa stare domy za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 18 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa bloki 16 i 17.
  5. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
  9. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 20,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.
  10. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. TERESA JANAĆ, lat 64. z Warcza. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »