Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 października 2019

 

  1. Trwa miesiąc październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci (szczególnie przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej) w poniedziałki i piątki o godz. 17.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.

  2. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.

  3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 12 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada.

  4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.

  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

  6. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.

  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, Filipowi Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, rodzinie państwa Banasik, panu Piotrowi Stefańskiemu.

  8. Za tydzień, w niedzielę, 13 października w całej Polsce przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Tego dnia odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

  9. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. BŁAŻEJ PEPLIŃSKI, lat 30. z Domachowa. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »