Ogłoszenia duszpasterskie

DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 czerwca 2021
 1. Trwa miesiąc czerwiec – miesiąc poświęcony w szczególny sposób Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są sprawowane od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej. W oktawie Bożego Ciała odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła parafialnego.
 2. W dzisiejszą niedzielę, 6 czerwca w naszej parafii gościmy siostrę dr Irenę Radzymińską IMB, która przybliża nam duchową wartość Koronki do Miłosierdzia Bożego. Jest możliwość zakupu Wizerunków Miłosierdzia Bożego w cenie 10,- PLN.
 3. Msze święte w ciągu tygodnia sprawowane będą tylko w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 18.00 wyjątkowo w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Tego dnia post nie obowiązuje.
 5. W związku z pracami przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, apeluję o szczególną ostrożność!
 6. W poniedziałek i piątek po Mszy świętej, ok. godz. 18.45 katecheza dla kandydatów do Bierzmowania.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Budzyński z Warcza i Żaneta Lewandowska z Bałoszyc.
 8. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 12 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 9. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku. W poniedziałek i piątek biuro parafialne będzie czynne dopiero po katechezie dla bierzmowanych (ok. godz. 19.30).
 10. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 11. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, panu Filipowi Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, rodzinie państwa Czerwińskich, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 12. Zwracam się z apelem do wszystkich byłych ministrantów o zwrot strojów ministranckich, które jednak należą do parafii i kolejnych pokoleń ministrantów.
 13. Dziękuję również za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza. Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 14. Dzisiaj obchodzimy ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA. Swoimi ofiarami do puszek wspieramy  dzieło BUDOWY ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ w Warszawie.

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »