Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 września 2020
 1. W związku z panującą nadal pandemią koronawirusa przypominam wszystkim Parafianom i Gościom o obowiązku noszenia maseczek w kościele podczas Mszy świętych oraz innych nabożeństw, a także zachowania odpowiedniego dystansu (ok. półtora metra od osoby obok). Także apeluję o ostrożność podczas przyjmowania Komunii świętej.
 2. W tym tygodniu zakupiono nowy wzmacniacz do kościoła parafialnego, koszt: 3.200,- PLN.
 3. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 19 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 6. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, panu  Piotrowi Stefańskiemu, panu Grzegorzowi Fenskiemu, panu Wojciechowi Lejk.
 7. W tym tygodniu zakończyły się prace związane z malowaniem ogrodzenia cmentarza. Wyrażam wielką wdzięczność za podjęty trud malowania ogrodzenia cmentarnego grupie Parafian. Pozostały jeszcze prace naprawcze fragmentu muru cmentarza, które wykonuje pan Łukasz Kolbusz.
 8. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy do tej pory wsparli finansowo wywóz śmieci cmentarnych i zakup dużego kontenera.
 9. Przekazuję także wyrazy szacunku Wszystkim, którzy przekazują ofiary 10% wartości ustawionego nowego pomnika na cmentarzu lub dotyczące „przedłużenia” miejsca na kolejne 20 lat, którego koszt na 20 lat wynosi 500,- PLN.
 10. Uwaga: w razie śmierci i pogrzebu kogoś bliskiego proszę sprawę najpierw zgłaszać do proboszcza parafii.
 11. W dzisiejszą niedzielę, 13 września decyzją Ks. Biskupa Administratora Archidiecezji Gdańskiej zbiórka do puszek na rzecz Grobu Bożego w Jerozolimie oraz innych Sanktuariów w Ziemi Świętej.
 12. Dziś doroczny odpust w sanktuarium Matki Bożej w Trąbkach Wielkich o godz. 12.00.
 13. Zachęcam do nabycia i lektury czterech nowych numerów naszej gazety parafialnej (407-410).

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456...Następna ›Ostatnia »