Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

29 września 2019
 1. We wtorek rozpoczyna się październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci (szczególnie przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej) w poniedziałki i piątki o godz. 17.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 2. W pierwszy czwartek, 3 października adoracja Najświętszego Sakramentu (Róża św. Jadwigi z Mierzeszyna) w łączności z nabożeństwem różańcowym po porannej Mszy świętej.
 3. W pierwszy piątek, 4 października odwiedzę chorych z sakramentami świętym.
 4. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.45.
 5. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.
 6. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Domachowa bloki 13, 14 i 15 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 5 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich.
 7. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, Filipowi Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Dariuszowi Kiełczykowskiemu, rodzinie państwa Ewy i Jacka Szuba.
 11. Dzisiaj ukazały się kolejne numery nasze gazety parafialnej (357-360). Zachęcam do nabywania i lektury.
 12. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. TERESA WLAZŁO, lat 89. z Mierzeszyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »