Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

5 stycznia 2020
 1. Jutro, w poniedziałek, 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze święte będą sprawowane tj. w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła oraz o godz. 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy, którą na znak Bożego błogosławieństwa oznaczymy drzwi naszych domów: C+M+B 2020.
 2. Trwa wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję za składane ofiary na rzecz remontów naszych kościołów.
 3. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Warcza przy szosie i Warcza wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 11 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
 4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy świętej.
 6. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
 7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Arturowi Stefańskiemu, paniom Jadwidze Kąkol i Iwonie Fenskiej.
 8. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 20,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.
 9. Jutro, w uroczystość Trzech Króli swoimi ofiarami wspierać będziemy Krajowy Fundusz Misyjny.
 10. Wójt Gminy Trąbki Wielkie pan Błażej Konkol, Delegaci Pomorskiej Izby Rolniczej: pan Stanisław Kleps i pan Andrzej Dończyk oraz Przewodniczący Oddziału Pracodawcy Pomorza w Trąbkach Wielkich zapraszają na spotkanie opłatkowe rolników i przedsiębiorców Gminy Trąbki Wielkie, które odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia o godz. 16.00 w Auli im. Jana Pawła II w Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich.
 11. Zmarł nasz dawny parafianin śp. JERZY SCHUTZMANN, lat 59. z Granicznej Wsi. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »