Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA

12 września 2021
 1. DZISIAJ PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ BEATYFIKACJI NASZYCH RODAKÓW: KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA POLSKI oraz MATKI  ELŻBIETY RÓŻY CZACKIEJ.
 2. Bardzo dziękuję panu Krzysztofowi Włodkowskiemu za dar wizerunku bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego wykonany w technice sgraffito.
 3. Dziś o godz. 12.00 w Trąbkach Wielkich główna Msza święta z okazji odpustu Narodzenia Matki Bożej.
 4. Dziękuję rodzinie państwa Szuba i rodzinie państwa Koryckich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 18 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do środy.
 6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, pani Aleksandrze Kaczor, panu Arturowi Kowalskiemu.
 8. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Szczególne podziękowanie dla parafian, którzy złożyli ofiarę pieniężną na rzecz aktualnych prac przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prace jeszcze nie zostały zakończone.
 10. Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 11. Dzisiaj w Archidiecezji Gdańskiej (i w naszej parafii) odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz utrzymania miejsc świętych w Ziemi Świętej.
 12. Dziś ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 454, 455 i 456. Zachęcam do nabywania i lektury.
 13. Zmarł nasz były parafianin śp. LESZEK ZADRUSZEWSKI, lat 69 z Suchej Huty. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »