Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

21 maja 2023
 1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE po Mszy świętej od poniedziałku do soboty.
 2. Raz jeszcze wyrażam wielką wdzięczność panom Tadeuszowi Mejerowi i Sławkowi Szymczykowi za sfinansowanie i przeprowadzenie remontu dachu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Bardzie dziękuję Rodzicom i Dzieciom komunijnym za piękne przeżycie Białego Tygodnia!
 4. Wielkie podziękowanie także dla Rodziców i Dzieci rocznicowych za wspólną uroczystość związaną z pierwszą rocznicą Pierwszej Komunii świętej.
 5. UWAGA! Jutro, w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
 6. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 7. Dziękuję mieszkańcom Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 27 maja proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy świętej. Uwaga w poniedziałek biuro parafialne nieczynne!
 9. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Andrzejowi Klonowskiemu, Frankowi Klonowskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej, panu Januszowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 10. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 11. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN. Do nabycia także broszurka pt. „Gdy ktoś bliski odchodzi od Kościoła”.
 12. Wyrażam wdzięczność Parafianom, którzy pamiętali o dniu moich imienin oraz 33. rocznicy święceń kapłańskich.
 13. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »