Ogłoszenia duszpasterskie

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

31 lipca 2022
  1. Bardzo zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w niedziele przed poranną Mszą świętą od godz. 7.00 oraz w czwartki pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej.
  2. W pierwszy piątek, 5 sierpnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
  3. Msza święta w piątek o godz. 7.00 rano i o godz. 18.00 a spowiedź święta w piątek od godz. 17.00.
  4. Dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 6 sierpnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
  7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Markowi Czerwińskiemu, panu Januszowi Pieczykolan, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich, rodzinie państwa Banasik.
  8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  9. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  10. Tegoroczny odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Bartłomieja Apostoła będziemy świętować 28 sierpnia. Wszelkie propozycje liturgiczne proszę zgłaszać do ks. proboszcza. Tego dnia odbędzie się także kolejny parafialny festyn rodzinny. Tu proszę kontaktować się z panią Ewą Papis odnośnie pomocy i wszelkich inicjatyw, które możemy wnieść w tę parafialną uroczystość.

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »