Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

9 stycznia 2022
  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska kolęda tylko poprzez wcześniejsze zapisy według ustalonego grafiku. Można zapisywać się na kolędę w kościele na wyłożone listy. W drugiej połowie stycznia będą sprawowane Msze święte „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Podobnie, jak w zeszłym roku można także w parafii składać ofiary „kolędowe” (dotyczy to rodzin nie uczestniczących w domowej kolędzie). Szczegóły kolędy w gazecie kolędowej nr 49(473).
  2. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada oraz mieszkańcom Mierzeszyna zamieszkałych przy ul. Osiedlowej za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 15 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewicz.
  3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  4. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,-PLN.
  5. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej.
  6. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  7. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  8. Dziś ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 475, 476 i 477. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »