Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

3 stycznia 2021
  1. W środę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia odbywa się obrzęd poświęcenia kredy, którą oznaczymy drzwi naszych domów C+M+B 2021. Swoimi ofiarami wspieramy Krajowy Fundusz Misyjny, czyli naszych polskich misjonarzy.
  2. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku z wyłączeniem środy.
  3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Koziej Góry oraz Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. We wtorek, 5 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierszeszyna wybudowanie od strony Miłowa a w sobotę, 9 stycznia mieszkańców Olszanki.
  4. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem. Szczególnie dziękuję za ofiary kolędowe.
  5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  6. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej. Szczególne podziękowanie za wykonane prace porządkowe na cmentarzu.
  7. Nadal proponuję segregację śmieci na cmentarzu. Proszę, aby stare kwiaty wraz z bryłą korzeniową składować na jednym kompostowym miejscu w bok od śmietników. Natomiast stare znicze, szkło itp. do mniejszych śmietników (1 100 litrowych). Duży kontener niech będzie „rezerwą”. Szczegóły w gablocie na cmentarzu i w gazecie parafialnej.
  8. Dziś ukazały się pierwszy i drugi numer naszej gazety parafialnej w tym roku: numery 425 i 426. Zachęcam do nabywania i lektury.
  9. Solidaryzujemy się z Parafią św. Józefa w Kasparusie k. Skórcza. W nocy z 30 na 31 grudnia 2020 roku spalił się tam zabytkowy kościół parafialny. Proszę o modlitwę w intencji tej parafii. W przyszłą niedzielę, 10 stycznia zbiórka ofiar do puszek na rzecz odbudowy spalonego kościoła w Kasparusie. Szczegóły w gazecie parafialnej.
  10. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. ZYGMUNT SZWEDOWSKI, lat 81 z Domachowa. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »