Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

11 października 2020
  1. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30; dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie katechetyczne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Wójcik z Błotni oraz Natalia Kuczyńska z Pruszcza Gdańskiego.
  4. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Warcza przy szosie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 17 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza wioski.
  6. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem.
  7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN. W gazecie film na DVD „Ziemia Maryi”.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Mateuszowi Szuba, panu Andrzejowi Kolonowskiemu, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu  Piotrowi Stefańskiemu, panu Grzegorzowi Fenskiemu.
  9. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Polsce XX DZIEŃ PAPIESKI. Przed naszymi kościołami odbywa się doroczna zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. ZYGMUNT KIEŁCZYKOWSKI, lat 78 z Mierzeszyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia1234567...Następna ›Ostatnia »