Ogłoszenia duszpasterskie

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 lutego 2024
 1. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie: w piątek, 9 lutego o godz. 11.00. Podczas tej Mszy świętej będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.
 2. W sobotę, 10 lutego o godz. 9.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła Msza święta z okazji wspomnienia NMP z Lourdes i Dnia Chorego w połączeniu z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem lourdzkim dla chorych i starszych.
 3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 10 lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 5. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan.
 6. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 8. Przypominam wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich o obowiązku posiadania uzupełnionego indeksu katechetycznego.
 9. W dzisiejszą niedzielę, 4 lutego swoimi ofiarami wspomagamy utrzymanie zakonów kontemplacyjnych (w tym siostry karmelitanki z Suchej Huty).
 10. Dziś ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 582, 583 i 584. Zachęcam do nabywania i lektury.
 11. Zmarł nasz były parafianin śp. MIECZYSŁAW NOWAKOWSKI, lat 70. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456789...Następna ›Ostatnia »