Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

27 września 2020
 1. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30; dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 2. Dziś, w niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie dla RODZICÓW i MŁODZIEŻY w związku z Bierzmowaniem w 2021 roku. Do Bierzmowania może podejść młodzież z obecnych klas ósmych szkoły podstawowej i pierwszych szkoły średniej.
 3. W pierwszy czwartek, 1 października adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z nabożeństwem różańcowym po Mszy świętej o godz. 7.00 rano.
 4. W pierwszy piątek, 2 października odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. Spowiedź święta w pierwszy piątek od godz. 16.00.
 6. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 7. Bardzo dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 3 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 8. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii.
 9. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Wojciechowi Lejk, panu Pawłowi Kłosińskiemu, panu  Piotrowi Stefańskiemu, panu Grzegorzowi Fenskiemu, panu Krzysztofowi Peplińskiemu.
 11. W dzisiejszą niedzielę, 27 września zbiórka ofiar do puszek w celu pomocy uchodźcom, którzy ucierpieli na skutek pożaru na greckiej wyspie Lesbos.
 12. Zaległa zbiórka ofiar do puszek na rzecz KUL-u, Archidiecezjalnego Kolegium Teologicznego i innych uczelni katolickich odbędzie się za kilka tygodni. Natomiast za tydzień, 4 października swoimi ofiarami wspierać będziemy Stolicę Apostolską i działalność Ojca Świętego, tzw. „świętopietrze” (zaległa zbiórka z 29 czerwca).

 

Tagi:

‹ Poprzednia123456789...Następna ›Ostatnia »