Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 października 2020
 1. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30; dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 2. Dziś, w niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie dla MŁODZIEŻY w związku z Bierzmowaniem w 2021 roku. Do Bierzmowania może podejść młodzież z obecnych klas ósmych szkoły podstawowej i pierwszych szkoły średniej.
 3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Wójcik z Błotni oraz Natalia Kuczyńska z Pruszcza Gdańskiego.
 4. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 10 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
 6. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem.
 7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej, panu  Piotrowi Stefańskiemu.
 9. Za tydzień, w niedzielę, 11 października w naszej parafii gościć będziemy Rektora Gdańskiego Seminarium Duchownego ks. Kanonika dra Krzysztofa Kinowskiego.
 10. W dzisiejszą niedzielę, 4 października zbiórka ofiar do puszek na rzecz Stolicy Apostolskiej, czyli na działalność Ojca Świętego (tzw. „świętopietrze”).
 11. W przyszłą niedzielę XX DZIEŃ PAPIESKI. Tego dnia przed naszymi kościołami odbędzie się doroczna zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 12. Dziś ukazały się cztery kolejne numery naszej gazety parafialnej: 411, 412, 413 i 414. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »