Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

2 stycznia 2022
  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska kolęda tylko poprzez wcześniejsze zapisy według ustalonego grafiku. Można zapisywać się na kolędę w kościele na wyłożone listy. W drugiej połowie stycznia będą sprawowane Msze święte „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Podobnie, jak w zeszłym roku można także w parafii składać ofiary „kolędowe” (dotyczy to rodzin nie uczestniczących w domowej kolędzie). Szczegóły kolędy w gazecie kolędowej nr 49(473).
  2. W czwartek, 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na wszystkich Mszach świętych odbędzie się poświęcenie kredy. Tego dnia wspomagamy misje katolickie.
  3. Spowiedź święta w pierwszy piątek, 7 stycznia od godz. 17.00.
  4. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W środę, 5 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada a w sobotę, 8 stycznia mieszkańców Mierzeszyna zamieszkałych przy ul. Osiedlowej.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem czwartku).
  6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »