Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.

8 stycznia 2023
 1. W naszej Parafii trwa wizyta duszpasterska kolęda. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie ze strony Parafian. Jutro, w poniedziałek kolęda w Domachowie odbędzie się z niewielkim opóźnieniem, ze względu na wcześniejszy pogrzeb.
 2. Dzisiaj, w niedzielę o godz. 13.00 będzie sprawowana Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie.
 3. Dziękuję mieszkańcom Warcza wioski i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 14 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od wtorku do piątku.
 5. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii, panom Januszowi i Marcinowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu. Dziękuję za trud odśnieżania.
 6. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. Przepraszam, że nie mogę przyjmować dodatkowych Mszy świętych. Prawdopodobnie od przyszłego roku będzie mniejsza ilość Mszy świętych w niedziele i święta. Oczywiście nie dotyczy to np. pogrzebów i ślubów.
 10. Ukazał się 520. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do nabywania i lektury.
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. MARIAN BIKNIERSKI, lat 70. ze Szklanej Góry. Pogrzeb śp. Mariana jutro, w poniedziałek o godz. 8.30. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »