Ogłoszenia duszpasterskie

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 lipca 2022
 1. Bardzo zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w niedziele przed poranną Mszą świętą od godz. 7.00 oraz w czwartki pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej.
 2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Szymon Kamiński z Pszczółek i Patrycja Gmerek z Warcza.
 3. Dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 30 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Markowi Czerwińskiemu.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. Tegoroczny odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Bartłomieja Apostoła będziemy świętować 28 sierpnia. Wszelkie propozycje liturgiczne proszę zgłaszać do ks. proboszcza. Tego dnia odbędzie się także kolejny parafialny festyn rodzinny. Tu proszę kontaktować się z panią Ewą Papis odnośnie pomocy i wszelkich inicjatyw, które możemy wnieść w tę parafialną uroczystość.
 10. Można już rezerwować intencje mszalne na cały 2023 rok.
 11. W dzisiejszą niedzielę, 24 lipca błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Dziś swoimi ofiarami do puszek wspieramy polskich misjonarzy oraz potrzebne w ich pracy środki komunikacyjne. Szczegóły w gazecie parafialnej.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »