Ogłoszenia duszpasterskie

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 maja 2023
 1. Bardzo dziękuję Parafianom za godne przeżycie uroczystości PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ w naszej parafii. Szczególne podziękowania dla Rodziców, Dzieci, Liturgicznej Służby Ołtarza, pana Pawła Kłosińskiego, pani Katechetki i dla Wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w uświetnieniu tej uroczystości.
 2. TRWA BIAŁY TYDZIEŃ DZIECI, KTÓRE W SOBOTĘ PRZYSTĄPIŁY DO UROCZYSTEJ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Kolejne Msze święte dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 3. NABOŻEŃSTWA MAJOWE po Mszy świętej od poniedziałku do soboty.
 4. Wyrażam wielką wdzięczność panom Tadeuszowi Mejerowi i Sławkowi Szymczykowi za sfinansowanie i przeprowadzenie remontu dachu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. Jutro, w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła spotkanie rodziców dzieci rocznicowych. ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII  ŚWIĘTEJ odbędzie się w sobotę, 20 maja o godz. 11.00. Bardzo proszę o przyniesienie na zebranie książeczek spowiedzi pierwszo piątkowych! Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek od godz. 16.30.
 6. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 7. UWAGA: w najbliższą sobotę, 20 maja liturgia niedzielnej Mszy świętej będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 15.00.
 8. Dziękuję rodzinom dzieci pierwszokomunijnych za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 20 maja proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Andrzejowi Klonowskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Januszowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 12. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN. Do nabycia także broszurka pt. „Gdy ktoś bliski odchodzi od Kościoła”.
 13. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 14. Jutro, w poniedziałek, 15 maja o godz. 18.00 w auli Jana Pawła II w Oliwie spotkanie przedstawicieli Parafialnych Rad Duszpasterskich.
 15. Dziś ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 538, 539 i 540. Zachęcam do nabywania i lektury.
 16. Zmarła śp. JADWIGA ROSIAK, lat 84. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »