Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

29 grudnia 2019
 1. Bardzo dziękuję drogim Parafianom za uczestniczenie w uroczystościach Narodzenia Pańskiego. Szczególne podziękowania dla: lektorów i ministrantów, Chóru Parafialnego „Santo Bartolomeo”, pani Ewy Dawidowskiej, pana Krzysztofa Peplińskiego, pani Bogumiły Płońskiej, pani Krystyny Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, państwa Katarzyny i Andrzeja Kistowskich.

 2. Trwa wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję za składane ofiary na rzecz remontów naszych kościołów.

 3. We wtorek, 31 grudnia o godz. 18.00 Msza święta dziękczynno przebłagalna za 2019 rok.

 4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie i Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W poniedziałek, 30 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie a w sobotę 4 stycznia mieszkańców Warcza wioski.

 5. W środę, 1 stycznia Nowy Rok 2020 uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte tj. w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła oraz o godz. 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 6. W czwartek, 2 stycznia o godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Barbary z Warcza.

 7. W pierwszy piątek, 3 stycznia od godz. 17.00 okazja do spowiedzi świętej.

 8. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.

 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) po Mszy świętej.

 10. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.

 11. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.

 12. Ukazał się 372 numer naszej gazety parafialnej (1. w roku 2020). Zachęcam do nabywania i lektury.

 13. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 20,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.

 

Tagi:

‹ Poprzednia12345678...Następna ›Ostatnia »