Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

1 września 2013
 1. Bardzo dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom parafialnego festynu rodzinnego, który odbył się w naszej parafii w minioną niedzielę. Artykuły dotyczące tej uroczystości, lista podziękowań zamieszczona jest w nowym 12. stronnicowym wydaniu gazety parafialnej.
 2. Jutro, w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Uroczysta Msza święta w kościele św. Bartłomieja Apostoła o godz. 9.00.
 3. W pierwszy czwartek, 5 września Msza święta o godz. 7.00 rano. O godz. 6.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Urszuli z Miłowa.
 4. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi. Spowiedź tego dnia od godz. 16.30. Msza święta w piątek o godz. 18.00.
 5. W sobotę Msza święta wyjątkowo o godz. 15.00.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. W sobotę, 7 września proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Popiel z Koziej Góry i Monika Zarębska z Pomlewa.
 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. Ukazał się nowy, wrześniowy, 89. numer gazety parafialnej. Zachęcam do lektury pisma i dziękuję za wsparcie wydawnicze.
 10. W biurze parafialnym oraz w zakrystii po każdej Mszy świętej można rezerwować intencje mszalne na cały 2014 rok.
 11. W dzisiejszą niedzielę, 1 września w sanktuarium Matki Bożej w Trąbkach Wielkich rozpoczyna się tygodniowy odpust. Szczegółowy program odpustu został zamieszczony w nowym wydaniu gazety parafialnej. Bardzo zachęcam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
 12. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 7.30 (czyli ok. godz. 8.30) wyruszy piesza pielgrzymka z naszej parafii do sanktuarium w Trąbkach Wielkich. Zachęcam do udziału.
 13. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 14. Bardzo proszę, aby na cmentarzu wszystkie śmieci wrzucać do nowych plastikowych śmietników (a nie do starego śmietnika betonowego).
 15. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Andrzejowi Kraińskiemu, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję serdecznie rodzinie państwa Grażyny i Czesława Wlazło. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Bardzo proszę chętne osoby do podjęcia troski o kwiaty w naszych kościołach.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...361362363364365366367368369...Następna ›Ostatnia »