Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

24 listopada 2013
 1. Bardzo dziękuję Parafianom, a zwłaszcza uczniom Szkoły Podstawowej za czynne uczestniczenie w czwartkowych uroczystościach związanych z 74. rocznicą męczeńskiej śmierci Ks. Jana Pawła Aeltermanna i 10. rocznicą nadania szkole jego imienia. Bardzo dziękuję córkom pani Zofii Szymańskiej za wykonanie pięknych kompozycji kwiatowych do naszych kościołów a pani Joannie Wiśniewskiej dziękuję za dostarczone ciasta.
 2. W dzisiejszą niedzielę, w uroczystość Chrystusa Króla kończymy Rok Wiary i wspomagamy Gdańskie Seminarium Duchowne.
 3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa bloki 13, 14 i 15 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną środę. W sobotę 30 listopada bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich.
 4. W dzisiejszą niedzielę od godz. 16.00 do 18.00 organizowany jest „Wieczór pamięci Zygmunta Bukowskiego”. Spotkanie odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Szczegóły w gazecie parafialnej.
 5. Dzisiaj możemy złożyć ofiarę na kwiaty do naszych kościołów.
 6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 8. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, tutaj szczególnie dziękuję panu Wojciechowi Czerwińskiemu za remont schodów drewnianych w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, panu Markowi Czerwińskiemu za szczęśliwe przywiezienie i odwiezienie Ks. Arcybiskupa,  pani Marioli Baltrukas za wszelki trud. Szczególne podziękowanie dla pana Kazimierza i pana Arkadiusza Niesiołowskich za wykonane prace przy plebanii.
 9. Bardzo dziękuję panu Krzysztofowi Peplińskiemu za wykonanie pięknego, oryginalnego paśnika dla sarenek, które w ostatnim czasie nawiedzają teren przy plebanii. Jednocześnie zwracam się z prośbą o dostarczanie dla parafialnych sarenek siana, marchwi, jabłek, suchego chleba itp. Wszystkie produkty można zanosić bezpośrednio do paśnika lub ewentualnie składać przy bramie plebanijnej.
 10.  W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
 11.  
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...361362363364365366367368369...Następna ›Ostatnia »