Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2013
 1. Jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 zebranie wszystkich starszych ministrantów. Proszę o obecność.
 2. W piątek o godz. 18.00 Msza święta ku czci św. Ojca Pio i spotkanie Grupy Modlitwy.
 3. W sobotę, 24 sierpnia o godz. 15.00 spotkanie wszystkich organizatorów i przedstawicieli grup parafialnych w związku z odpustem i festynem parafialnym.
 4. W przyszłą niedzielę, 25 sierpnia w naszej parafii świętujemy doroczną uroczystość odpustową ku czci św. Bartłomieja Apostoła. Uroczysta Msza święta o godz. 12.00 połączona z procesją eucharystyczną. Będzie także Msza święta o godz. 7.30 oraz o 9.30. Od godz. 14.00 festyn parafialny na który Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 5. Bardzo proszę mieszkańców poszczególnych wiosek naszej parafii o przygotowanie na festyn po kilka ciast. Ciasta te następnie proszę sprzedawać w czasie festynu. W czasie festynu organizowana będzie także loteria fantowa. Cena jednego losu wynosi 5 PLN. Ok. godz. 19.00 będzie losowanie specjalnych, dodatkowych nagród z kupionych już wcześniej losów. W czasie festynu będzie działała gastronomia polowa. Bardzo proszę z tego korzystać. Wszelki dochód z festynu (za losy, ciasta, gastronomię itp.) przeznaczony będzie na ogrzewanie do kościoła św. Bartłomieja Apostoła.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Czerwińskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną środę i sobotę. W sobotę, 24 sierpnia proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Koziej Góry i Szklanej Góry.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Marek Czerwiński z Mierzeszyna i Lucyna Gila z Pinczyna.
 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. W biurze parafialnym oraz w zakrystii po każdej Mszy świętej można rezerwować intencje mszalne na cały 2014 rok.
 10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do naszych kościołów.
 11. Wójt gminy Trąbki Wielkie, pan Błażej Konkol, zaprasza na autokarową pielgrzymkę rolników do Częstochowy w dniach 31 sierpnia i 1 września. Szczegóły dotyczące tej pielgrzymki zawarte są w gazecie parafialnej.
 12. Ukazał się nowy, 12. stronnicowy numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do lektury pisma i dziękuję za ofiary na druk gazety.
 13. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 14. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, państwu Edycie i Andrzejowi Klonowskim, panu Piotrowi Górskiemu, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję serdecznie rodzinom państwa Ewy i Jacka Szubów oraz Ireny i Stanisława Banasik za okazane dobro. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Bardzo proszę chętne osoby do podjęcia troski o kwiaty w naszych kościołach.
 15. Szczególne podziękowanie składam rodzinie państwa Hani i Krzysztofa Grabińskich za dostarczenie drewna opałowego na plebanię.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...358359360361362363364365366...Następna ›Ostatnia »