Ogłoszenia duszpasterskie

Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

3 listopada 2013
 1. Składam serdeczne podziękowania drogim Parafianom za uczestniczenie w uroczystości Wszystkich Świętych. Szczególne podziękowania dla: Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn, dla ministrantów, dla pań zbierających wypominki i dla panów zbierających kolektę, dla pana Mirosława Szymikowskiego za nagłośnienie na cmentarzu i dla państwa Niesiołowskich, dziękuję panu Pawłowi Kłosińskiemu. Dziękuję bardzo wszystkim za złożone ofiary wypominkowe i kolektę na rzecz instalacji ogrzewania w kościele parafialnym i za wszelką pomoc.
 2. Bardzo dziękuję mieszkańcom Zaskoczyna wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w miniony czwartek. W sobotę 9 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Domachowa stare domy.
 3. Można jeszcze składać wypominki za naszych zmarłych. Wypominki będą odczytywane pod koniec każdej Mszy świętej w listopadzie od poniedziałku do soboty oraz w ciągu roku będzie sprawowana jedna Msza święta w miesiącu za polecanych w wypominkach.
 4. Jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 dodatkowa Msza święta o zdrowie dla Kazimierza Koprowicza z Olszanki.
 5. W czwartek o godz. 16.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Katarzyny z Olszanki.
 6. Parafialny zespół Caritas zaprasza na zabawę andrzejkową w sobotę 30 listopada do sali wiejskiej w Mierzeszynie. Do tańca zagra DJ Łoś. Koszt 30 PLN od osoby + własny koszyk. Zapisy u pani Ewy Papis w bibliotece.
 7. Dzisiaj w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek na rzecz KULu. Natomiast w niedzielę, 10 listopada wspomagamy ofiarami Kościół prześladowany. Bardzo dziękuję za ofiarność i zrozumienie dla tej sprawy.
 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
 11. Dziękuję za ofiary na rzecz remontu i ogrzewania kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Lista ofiarodawców jest zamieszczana regularnie w kolejnych numerach gazety parafialnej.
 12. Trwa remont kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła. Wszystkie Msze święte i nabożeństwa są sprawowane w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 13. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
 14. KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY W MIERZESZYNIE: W związku z możliwością utworzenia w roku 2014 w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Pawła Aeltermanna w Mierzeszynie oddziału przedszkolnego dla dzieci w wieku 3 i 4 lat zwracam się z prośbą do rodziców zainteresowanych tą formą opieki o podanie informacji w tej sprawie, w formie telefonicznej, bądź osobiście do sekretariatu szkoły. Z uwagi na konieczność zaplanowania środków finansowych na utworzenie takiego oddziału informuję, że zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 listopada.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...359360361362363364365366367...Następna ›Ostatnia »