Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

25 grudnia 2022

Bardzo proszę o przyjęcie serdecznych życzeń świątecznych. Niech Boże Dziecię narodzone w wielkiej skromności w Betlejem narodzi się w sercu każdego z Was. Niech obdarzy Was pokojem i pełnią radości. Niech Was prowadzi bezpiecznie przez drogi codzienności. Szczęść Boże!

 1. Dziś UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA. Msze święte tylko w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa: o godz. 0.00 Msza święta Pasterka oraz w ciągu dnia o godz. 9.30 i 11.00.
 2. Jutro, w poniedziałek święto ŚW. SZCZEPANA PIERWSZEGO MĘCZENNIKA. Msze święte w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Swoimi ofiarami wspierać będziemy KUL i inne uczelnie katolickie.
 3. We wtorek, 27 grudnia w naszej parafii rozpoczyna się wizyta duszpasterska kolęda. Szczegółowy grafik kolędy znajduje się w parafialnej gazecie opłatkowej, nr 38 (514).
 4. W sobotę, 31 grudnia ostatni dzień roku 2022. Msza święta dziękczynno – przebłagalna o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła..
 5. Dziękuję mieszkańcom Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 31 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od wtorku do piątku.
 7. Do nabycia nowy, świąteczny podwójny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 15,- PLN.
 8. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii, panom Januszowi i Marcinowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, rodzinie państwa Anny i Jarosława Czysarskich, pani Krystynie Kucmann, rodzinie państwa Grażyny i Czesława Wlazło. Dziękuję państwu Bogdanowi i Elżbiecie Chyłom za dar choinek do naszych kościołów. Dziękuję rodzinom państwa Butowskich, pani Marioli Baltrukas oraz pani Krystynie Koryckiej za trud wystroju świątecznego naszych kościołów.
 9. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 10. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 11. Uwaga: Od przyszłej niedzieli 1 stycznia 2023 roku niedzielna, poranna Msza święta o godz. 7.30 będzie sprawowana w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 12. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej: śp. ANTONI ANTKIEWICZ, lat 87 z Koziej Góry. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...2345678910...Następna ›Ostatnia »