Ogłoszenia duszpasterskie

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA

28 stycznia 2024
 1. W naszej parafii kończy się uzupełniająca wizyta duszpasterska kolęda. Bardzo proszę o ewentualne, wcześniejsze zgłaszanie „nowych mieszkańców parafii”. ZAKOŃCZENIE KOLĘDY W NASZEJ PARAFII: 5 lutego.
 2. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom, którzy przyjęli wizytę duszpasterską kolędę. Dziękuję za gościnność, wszelkie gesty dobroci. Dziękuję za założone ofiary na rzecz dalszych prac przy naszych kościołach. Dziękuję także za trud transportu do poszczególnych domów parafii.
 3. Dziękuję serdecznie Panu Dyrektorowi Ryszardowi Rywackiemu i całej Społeczności Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie za godne i serdeczne przyjęcie wizyty duszpasterskiej kolędy pod przewodnictwem Ks. Biskupa Piotra Przyborka. Dziękuję także Pani Katarzynie Kistowskiej za pracę na plebanii podczas kolędy biskupiej.
 4. W pierwszy piątek, 2 lutego odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.45.
 6. W piątek, 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromnicznej. Msza święta o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Tego dnia poświęcenie gromnic. Przypominam dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii świętej o poświęceniu świec na tej Mszy świętej.
 7. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie: w piątek, 2 lutego o godz. 14.00.
 8. Dziękuję mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 3 lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Rafałowi Kowalskiemu, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 12. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 13. Przypominam wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich o obowiązku posiadania uzupełnionego indeksu katechetycznego.
 14. W przyszłą niedzielę, 4 lutego swoimi ofiarami będziemy wspomagać utrzymanie zakonów kontemplacyjnych (w tym siostry karmelitanki z Suchej Huty).

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...2345678910...Następna ›Ostatnia »