Ogłoszenia duszpasterskie

PIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

10 lipca 2022
 1. Bardzo zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w niedziele przed poranną Mszą świętą od godz. 7.00 oraz w czwartki pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej.
 2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Daniel Szczęsny i Marieta Węsierska - Tesen  – oboje z Domachowa.
 3. Dziękuję mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 16 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN. W dzisiejszym numerze „Gościa” kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery Księgi Starego Testamentu – dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. Tegoroczny odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Bartłomieja Apostoła będziemy świętować 28 sierpnia. Wszelkie propozycje liturgiczne proszę zgłaszać do ks. proboszcza. Tego dnia odbędzie się także kolejny parafialny festyn rodzinny. Tu proszę kontaktować się z panią Ewą Papis odnośnie pomocy i wszelkich inicjatyw, które możemy wnieść w tę parafialną uroczystość.
 10. Dziś ukazały się cztery kolejne numery naszej gazety parafialnej: 495, 496, 497 i 498. Zachęcam do nabywania i lektury.
 11. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. KLARA STRĄK, lat 91 z Domachowa. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...2345678910...Następna ›Ostatnia »