Ogłoszenia duszpasterskie

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

19 grudnia 2021
 1. Kończy się okres Adwentu – przygotowania do Uroczystości Narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zapraszam na Msze święte roratnie ku czci Matki Bożej w dni powszednie do czwartku łącznie o godz. 18.00.
 2. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy podjęli się trudu roznoszenia opłatków. Można jeszcze nabyć opłatki wigilijne w Parafii oraz u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie. Dziękuję za złożone ofiary z racji opłatka.
 3. We wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.00 spowiedź święta z okazji świąt Bożego Narodzenia.
 4. Wizyta duszpasterska kolęda tylko poprzez wcześniejsze zapisy według ustalonego grafiku. Można już zapisywać się na kolędę w kościele na wyłożone listy. Szczegóły kolędy w gazecie kolędowej nr 49(473).
 5. Chorych z sakramentami świętymi z okazji świąt Bożego Narodzenia odwiedzę w najbliższy czwartek. Następna wizyta dopiero 4 lutego.
 6. W piątek, 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. O godz. 20.00 Msza święta wigilijna w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa a o godz. 22.00 Msza święta Pasterka w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 7. W sobotę, 25 grudnia Uroczystość Narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa. Msze święte tylko w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 0.00 Msza święta Pasterka. Następne Msze święte o godz. 9.30 i 11.00.
 8. W niedzielę, 26 grudnia święto Świętej Rodziny. Msze święte w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Tego dnia wspomagamy KUL i inne uczelnie katolickie.
 9. Dziękuję mieszkańcom Domachowa bloki 16 i 17 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W czwartek, 23 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa bloki 13, 14 i 15.
 10. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do czwartku.
 11. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN. Dzisiaj w „Gościu” płyta z kolędami w zachwycającym wykonaniu polskich karmelitanek z Islandii. Siostry nagrały ją specjalnie dla czytelników „Gościa”.
 12. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich, pani Krystynie Kucmann, rodzinie państwa Anny i Jarosława Czysarskich, pani Katarzynie Kistowskiej, państwu Elżbiecie i Krzysztofowi Peplińskim, państwu Iwonie i Grzegorzowi Fenskim, panu Marianowi Pieczykolan, panu Andrzejowi Klonowskiemu, państwu Justynie i Adamowi Niemc, pani Ewie Dawidowskiej, pani Bogumile Płońskiej. Bardzo dziękuję za trud odśnieżania przy terenach kościelnych.
 13. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 14. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 15. Ukazał się 473. kolędowy numer naszej gazety parafialnej oraz numer świąteczny 474. Zachęcam do nabywania i lektury.
 16. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. DANUTA ROGALIŃSKA, lat 67 z Zaskoczyna (DPS). Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...2345678910...Następna ›Ostatnia »