Ogłoszenia duszpasterskie

Piętnasta Niedziela Zwykła

14 lipca 2013
 1. Bardzo dziękuję Parafianom za uczestniczenie w pielgrzymce do Rywałdu i Obór. Msza święta w intencji uczestników pielgrzymki i ich rodzin będzie sprawowana w najbliższy piątek, 19 lipca o godz. 19.00. Zapraszam!

 2. Tegoroczny odpust parafialny św. Bartłomieja Apostoła przypada w niedzielę 25 sierpnia. W tym dniu planowany jest także festyn parafialny.

 3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa nr 13, 14 i 15 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę 20 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich.

 4. Parafialny zespół Caritas, tak jak w ubiegłym roku przystąpił do akcji „Tornister pełen uśmiechu”, dlatego dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 będzie można odebrać plecaki, które należy wyposażyć w przybory szkolne i oddać do Caritasu do dnia 15 sierpnia. Następnie, te plecaki zostaną przekazane sześciorgu dzieciom z naszej parafii. Wszystkim ludziom dobrego serca bardzo dziękujemy za włączenie się do tej akcji.

 5. W przyszłą niedzielę, 21 lipca po Mszach świętych doroczne poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Tego dnia zbierać będziemy ofiary do puszek na rzecz środków transportu dla polskich misjonarzy.

 6. Ukazały się dwa kolejne numery gazety parafialnej: 84. i 85.

 7. Dziś zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do naszych kościołów.

 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.

 10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Joachimowi Gwoździowi, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła.

 11. Mamy piękne lato. Bardzo proszę pamiętać o godnym, odpowiednim ubraniu do kościoła. Niech nasz ubiór będzie wyrazem naszej kultury religijnej i wyrazem szacunku do miejsca świętego.

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...340341342343344345346347348...Następna ›Ostatnia »