Ogłoszenia duszpasterskie

Czternasta Niedziela Zwykła

7 lipca 2013
 1. Parafialny zespół Caritas i grupka trzydzieściorga dzieci z naszej parafii bardzo gorąco dziękują Gminnej Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi, Polom Golfowym a zwłaszcza Panu Edwinowi Myszk oraz wszystkim Parafianom, którzy złożyli ofiarę do skarbonki wielkopostnej za sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego do Solca Kujawskiego i Torunia, Bóg zapłać!
 2. W najbliższą środę, 10 lipca planujemy parafialną pielgrzymkę autokarową do Rywałdu Królewskiego i Obór. Zapisy u pani Bernadety Kolbusz w kiosku w Mierzeszynie. Koszt pielgrzymki wynosi tylko 30 złotych. Wyjazd w środę o godz. 8.00. Proszę zabrać ze sobą prowiant.
 3. Tegoroczny odpust parafialny św. Bartłomieja Apostoła przypada w niedzielę 25 sierpnia. W tym dniu planowany jest także festyn parafialny.
 4. W sobotę po wieczornej Mszy świętej odprawimy Różaniec Fatimski.
 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Kolbusz z Mierzeszyna i Weronika Machut z Borowiny.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa nr 16 i 17 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę 13 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Domachowa nr 13, 14 i 15.
 7. Parafialny zespół Caritas, tak jak w ubiegłym roku przystąpił do akcji „Tornister pełen uśmiechu”, dlatego w przyszłą niedzielę, 14 lipca po Mszy świętej o godz. 11.00 będzie można odebrać plecaki, które należy wyposażyć w przybory szkolne i oddać do Caritasu do dnia 15 sierpnia. Następnie, te plecaki zostaną przekazane sześciorgu dzieciom z naszej parafii. Wszystkim ludziom dobrego serca bardzo dziękujemy za włączenie się do tej akcji.
 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Andrzejowi Kraińskiemu, panu Joachimowi Gwoździowi, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 11. Mamy piękne lato. Bardzo proszę pamiętać o godnym, odpowiednim ubraniu do kościoła. Niech nasz ubiór będzie wyrazem naszej kultury religijnej i wyrazem szacunku do miejsca świętego.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...341342343344345346347348349...Następna ›Ostatnia »