Ogłoszenia duszpasterskie

Trzynasta Niedziela Zwykła

30 czerwca 2013
 1. Tegoroczny odpust parafialny św. Bartłomieja Apostoła przypada w niedzielę 25 sierpnia. W tym dniu planowany jest także festyn parafialny. Bardzo proszę parafian, którzy mają dobre pomysły o zgłaszanie się do ks. Andrzeja. Pierwsze zebranie odnośnie festynu w czwartek 4 lipca o godz. 19.00.
 2. W środę Msza święta rano o godz. 6.30.
 3. W czwartek o godz. 17.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Teresy z Błotni.
 4. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. W piątek od godz. 16.30 okazja do spowiedzi świętej.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Joanna Stacker z Miłowa i Damian Ostrowski z Szynwaldu oraz Łukasz Kolbusz z Mierzeszyna i Weronika Machut z Borowiny.
 7. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa stare domy za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę 6 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Domachowa nr 16 i 17.<
 8. Ukazał się nowy. 83. numer gazety parafialnej. Zachęcam do lektury naszego pisma i dziękuję za wsparcie finansowe gazety.
 9. We wtorek, 2 lipca w ośrodku zdrowia w Mierzeszynie będzie możliwość komputerowego badania wzroku w cenie 5 PLN. Szczegóły w gablocie.
 10. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 11. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 12. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Ewelinie Kraińskiej, panu Joachimowi Gwoździowi, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 13. Mamy piękne lato. Bardzo proszę pamiętać o godnym, odpowiednim ubraniu do kościoła. Niech nasz ubiór będzie wyrazem naszej kultury religijnej i wyrazem szacunku do miejsca świętego.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...342343344345346347348349350...Następna ›Ostatnia »