Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwykła

15 września 2013
 1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. W sobotę, 21 września proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
 2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Popiel z Koziej Góry i Monika Zarębska z Pomlewa oraz Dawid Grabiński z Błotni i Dorota Szymańska z Buszkowy.
 3. Ukazał się nowy, 90. numer gazety parafialnej. Zachęcam do lektury naszej gazety i dziękuję za wsparcie finansowe druku gazety.
 4. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 5. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 6. Dzisiaj można złożyć ofiarę do skarbonki na kwiaty do naszych kościołów.
 7. Spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła odbędzie się w niedzielę, 29 września o godz. 18.00 w domu państwa G. M. Szymikowskich w Błotni. Zapraszamy serdecznie kolejne, chętne małżeństwa.
 8. Dzisiaj można zakupić herb wielki Mierzeszyna, w dwóch formatach: A4 w cenie 30 zł. i mniejszy A5 w cenie 20 zł.
 9. Bardzo proszę, aby na cmentarzu wszystkie śmieci wrzucać do nowych plastikowych, zielonych śmietników (a nie do starego śmietnika betonowego).
 10. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej. Szczególne podziękowania dla rodziny państwa Kiełczykowskich. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Bardzo proszę chętne osoby do podjęcia troski o kwiaty w naszych kościołach.
 11. Ogłoszenia sołtysa i rady sołeckiej Mierzeszyna: 1)  zaproszenie na festyn z okazji otwarcia po remoncie świetlicy wiejskiej w przyszłą niedzielę, 22 września o godz. 14.00. 2) zaproszenie na zebranie wiejskie, które odbędzie się we wtorek 24 września o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Tematem zebrania będzie podział funduszu sołeckiego na 2014 rok. Prosimy o liczne przybycie.
 12. Serdecznie dziękuję za ofiary na rzecz remontu i ogrzewania kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Lista ofiarodawców będzie zamieszczana regularnie w kolejnych numerach gazety parafialnej.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...342343344345346347348349350...Następna ›Ostatnia »