Ogłoszenia duszpasterskie

Szesnasta Niedziela Zwykła

21 lipca 2013
  1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Dzisiejsze ofiary do puszek przeznaczone są na środki transportu dla polskich misjonarzy. Za złożone ofiary na ten cel składam serdeczne podziękowanie.

  2. We wtorek Msza święta o godz. 7.00 i spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio.

  3. Tegoroczny odpust parafialny św. Bartłomieja Apostoła przypada w niedzielę 25 sierpnia. Do przewodnictwa w tegorocznej uroczystości parafialnej poprosiłem ks. kanonika Gerarda Borysa, naszego wieloletniego proboszcza. W tym dniu planowany jest także festyn parafialny.

  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę 27 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Lorenc.

  5. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.

  7. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Joachimowi Gwoździowi, pani Krystynie Koryckiej. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Szczególne podziękowania dla rodziny państwa Wlazło.

  8. Mamy piękne lato. Bardzo proszę pamiętać o godnym, odpowiednim ubraniu do kościoła. Niech nasz ubiór będzie wyrazem naszej kultury religijnej i wyrazem szacunku do miejsca świętego.

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...344345346347348349350351352...Następna ›Ostatnia »