Ogłoszenia duszpasterskie

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

2 listopada 2014
 1. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy w dniu wczorajszym uczestniczyli w uroczystości Wszystkich Świętych. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone z okazji wypominków za zmarłych i na cmentarzu w czasie Mszy świętej.  Pieniądze w całości przeznaczone są na kosztowne prace konserwatorskie w prezbiterium kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła.
 2. Zachęcam w listopadzie do uczestniczenia w Mszach świętych w dni powszednie. Pod koniec każdej Eucharystii modlimy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Proszę też pamiętać o możliwości uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych w czyśćcu cierpiących.
 3. W czwartek, 6 listopada o godz. 6.30 rano rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Katarzyny z Olszanki.
 4. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. W piątek, 7 listopada okazja do spowiedzi świętej od godz. 15.30.
 6. W przyszłą niedzielę, 9 listopada po Mszy świętej o godz. 11.00 kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
 7. Można jeszcze składać na wypominki za zmarłych.
 8. Bardzo dziękuję mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę 8 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa.
 9. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 10. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 11. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
 12. Ukazał się dwunastostronnicowy, 139. numer gazety parafialnej. Zachęcam do nabywania i dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk czasopisma.
 13. W przyszłą niedzielę, 9 listopada odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego. Szczegóły w gazecie parafialnej.
 14. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas. Szczególne podziękowanie dla rodziny państwa Marleny i Sylwestra Merchel za dostarczenie pięknych kwiatów do naszych kościołów. Dziękuję serdecznie także rodzinie państwa Magdaleny i Andrzeja Piotrzkowskich.
 15. Wyrażam wdzięczność pani Krystynie Koryckiej za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...494495496497498499500501502...Następna ›Ostatnia »