Ogłoszenia duszpasterskie

Druga Niedziela Zwykła

20 stycznia 2013
 1. Kończy się w naszej parafii wizyta duszpasterska, czyli kolęda. Bardzo dziękuję za gościnność, poczęstunek, dowożenie oraz za ofiary na rzecz funkcjonowania parafii. Rodziny nieobecne na kolędzie a pragnący przyjąć wizytę duszpasterską proszone są o zgłoszenie tej sprawy.
 2. Jutro ze względu na pogrzeb, który odbędzie się wczesnym popołudniem kolęda rozpocznie się już o godz. 9.30 i obejmie rodzinę państwa Radomskich, Dyks, panią Marię Fryca, panią Irenę Kuchnowską oraz rodzinę państwa Piotrzkowskich. Pozostali mieszkańcy będą mieli kolędę popołudniu.
 3. Msza święta i spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio w środę o godz. 8.00 rano.
 4. Sołtys i Rada Sołecka Mierzeszyna serdecznie zapraszają wszystkie rodziny na spotkanie kolędowe, które rozpocznie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej w Mierzeszynie.
 5. W dniach od 1 do 3 lutego do naszej parafii przyjedzie młodzież w wieku od 15 do 25 lat ze wspólnoty Oaza Ducha Świętego na rekolekcje. Wezmą w nich udział bracia z odnawiającego się zakonu Towarzystwa Ducha Świętego. Przewidujemy uczestnictwo ok. 60 osób z całej Polski i zza granicy. Główną sprawą jest zakwaterowanie. Osoby chętne do ugoszczenia uczestników mogą zgłaszać się do pani Ewy Papis do biblioteki. Do jednego domu miałoby być przydzielone po minimum trzy osoby. Uczestnicy przywożą ze sobą karimaty i śpiwory. Zapraszamy wszystkich młodych, którzy chcą wziąć udział w Oazie do dołączenia się do nich.
 6. Uroczystość pierwszej Komunii świętej odbędzie się 11 maja, natomiast rocznica Pierwszej Komunii świętej w niedzielę 5 maja o godz. 11.00.
 7. Od poniedziałku 5 sierpnia do piątku 9 sierpnia tego roku jest planowana parafialna pielgrzymka autokarowa do polskich sanktuariów. Natomiast, jeżeli dojdzie w tym roku do kanonizacji bł. Jana Pawła II, udamy się także w pielgrzymce do Rzymu.
 8. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4 złotych.
 9. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w odśnieżaniu terenów przykościelnych: Mateuszowi Szuba, pani Marioli Baltrukas i rodzinie państwa Czerwińskich.
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej † Mieczysław Kazimierowicz, lat 82 z Mierzeszyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...503504505506507508509Następna ›