Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

5 stycznia 2014
  1. Jutro w poniedziałek,  6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte tj. w niedzielę, czyli o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. W czasie każdej Mszy świętej poświęcenie kredy, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań: K + M + B 2014. Ofiary zbierane jutro do puszek przeznaczone będą na misje katolickie w świecie.
  2. Opłatek dla wszystkich ministrantów odbędzie się jutro w uroczystość Trzech Króli, 6 stycznia o godz. 13.00.
  3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Koziej Góry i Szklanej Góry za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnią sobotę. W sobotę 11 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
  4. Trwa kolęda, czyli wizyta duszpasterska. Grafik kolędy znajduje się w gablocie i w gazecie parafialnej. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie w poszczególnych rodzinach.
  5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
  8. W związku z ogromnym zainteresowaniem kalendarzami Parafii Mierzeszyn i wyczerpaniem nakładu został dokonany dodruk. Kalendarze można zakupić już we wtorek, 7 stycznia w cenie 20 PLN w kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz.
  9. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...501502503504505506Następna ›