Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12 kwietnia 2020

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

     Moim drogim Parafianom przekazuję modlitwę i serdeczne życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie dla Wszystkich siłą i błogosławieństwem, szczególnie teraz, w czasie pandemii koronawirusa. Wesołego Alleluja!

 

  1. W Parafii w Mierzeszynie w najbliższym czasie wszystkie Msze święte będą sprawowane według normalnego rozkładu – jednak trzymamy się mocno zasady, że na jednej Mszy świętej może uczestniczyć TYLKO  CO NAJWYŻEJ PIĘĆ OSÓB. APELUJĘ DO MOICH DROGICH PARAFIAN, ABY KORZYSTALI Z MSZY ŚWIĘTEJ ZA POŚREDNICTWEM TELEWIZJI, RADIA ORAZ INTERNETU!
  2. Dzisiaj, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze święte o godz. 9.30 i 11.00 a jutro, w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7.30, 9.30 i 11.00.
  3. UWAGA! Wszystkie Msze święte do odwołania są sprawowane TYLKO W KOŚCIELE ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa pozostaje zamknięty!
  4. Proszę na bieżąco śledzić wszelkie komunikaty Rządu i Episkopatu na temat koronawirusa i związanego z nim zagrożenia!
  5. UWAGA! Jest możliwość indywidualnego odwiedzenia chorych z sakramentami świętymi, każdego dnia. Aby doszło do odwiedzin proszę mnie osobiście o tym poinformować: telefonicznie, meilowo, lub wysłać sms, albo wrzucić karteczkę informującą do skrzynki pocztowej przy plebanii.
  6. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii.
  7. Biuro parafialne jest nieczynne ze względu na stan zagrożenia epidemicznego. Ważne sprawy proszę załatwiać po Mszy świętej.
  8. Do nabycia nowy świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »