Ogłoszenia duszpasterskie

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lipca 2022
  1. Bardzo zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w niedziele przed poranną Mszą świętą od godz. 7.00 oraz w czwartki pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Daniel Szczęsny i Marieta Węsierska - Tesen  – oboje z Domachowa.
  3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. BARDZO PROSZĘ ZAWSZE DOKŁADNIE SPRAWDZAĆ PO POSPRZĄTANIU KOŚCIOŁA, CZY WSZYSTKIE URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE SĄ WYŁĄCZONE! WCZORAJ, W SOBOTĘ KTOŚ ZE SPRZĄTAJĄCYCH WŁĄCZYŁ NA CAŁY WIECZÓR I NOC RZUTNIK TEKSTU. RACHUNKI ZA ENERGIĘ SĄ BARDZO WYSOKIE! W sobotę, 9 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
  4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej w poniedziałek, wtorek i piątek.
  5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
  6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, rodzinie państwa Grażyny i Czesława Wlazło.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  8. Decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego w całej naszej archidiecezji gdańskiej jest przeprowadzana zbiórka ofiar do puszek na rzecz Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. W naszej parafii zbiórka ta odbywa się w dzisiejszą niedzielę.
  9. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
  10. Tegoroczny odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Bartłomieja Apostoła będziemy świętować 28 sierpnia. Wszelkie propozycje liturgiczne proszę zgłaszać do ks. proboszcza. Tego dnia odbędzie się także kolejny parafialny festyn rodzinny. Tu proszę kontaktować się z panią Ewą Papis odnośnie pomocy i wszelkich inicjatyw, które możemy wnieść w tę parafialną uroczystość.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »