Ogłoszenia duszpasterskie

DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

2 czerwca 2024
 1. Bardzo dziękuję za UCZESTNICZENIE W PARAFIALNYCH UROCZYSTOŚCIACH BOŻEGO CIAŁA W DOMACHOWIE. Szczególne podziękowanie dla mieszkańców Domachowa za trud pięknego przygotowania uroczystości (w tym budowy ołtarzy procesyjnych). To podziękowanie składam na ręce pana Krzysztofa Peplińskiego Sołtysa Sołectwa Domachowo. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza – lektorom, panu Pawłowi Kłosińskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn, policji, niewielkiej grupie dzieci, w tym dziewczynkom sypiącym kwiaty, parafianom niosącym paramenty procesyjne, panom Mirkowi i Marcelowi Szymikowskim.
 2. Przeżywamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po Mszy świętej w kościele św. Bartłomieja Apostoła (w oktawie Bożego Ciała także procesja eucharystyczna). Nabożeństwa w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie we wtorek o godz. 10.00.
 3. W piątek spowiedź święta w dużym kościele od godz. 16.45.
 4. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. W piątek, 7 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Uroczysta Msza święta w połączeniu z PRYMICJAMI KS. MATEUSZA GLEMBINA w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Po Mszy świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Proszę o powitanie Ks. Neoprezbitera przez lektorów, Żywy Różaniec, Radę Parafialną, dzieci.
 6. Dziękuję mieszkańcom Koziej Góry za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 8 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
 7. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 14.00.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu TYLKO  od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej (w piątek biuro nieczynne).
 9. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Bożenie Kiełczykowskiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefanskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, pani Krystynie Czerwińskiej, panu Jackowi Szuba, panu Władysławowi Ornowskiemu. Szczególne podziękowanie za trud koszenia trawy.
 10. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 11. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 12. Ks. kanonik Piotr Radzik, proboszcz Parafii Wiślina zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Włoch: Toskania i Umbria w dniach od 22 do 30 czerwca 2024 roku. Program i szczegóły wyjazdu w gablocie.
 13. Zmarli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. HUBERT REGLIŃSKI, lat 65, z Zaskoczyna, śp. EUGENIUSZ FORMELA, lat 67. z Mierzeszyna. Za nich i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »