Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

15 grudnia 2019
 1. Przeżywamy święty okres Adwentu. Codziennie w dni powszednie o godz. 18.00 jest sprawowana Msza święta ku czci Matki Bożej zwana Roratami. Zachęcam wszystkich Parafian do uczestniczenia w tej Eucharystii.
 2. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej pierwsza Spowiedź święta dla dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętej.
 3. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 21 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 4. W piątek, 20 grudnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi. Kolejne odwiedziny dopiero 7 lutego.
 5. W piątek i w sobotę od godz. 17.00 okazja do spowiedzi świętej z okazji świąt Bożego Narodzenia.
 6. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
 10. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 20,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.
 11. Dzisiaj ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 370, który związany jest z pogrzebem śp. ks. Wiesława Stolca oraz numer 371, dotyczący świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam do nabywania i lektury.
 12. W Adwencie są rozprowadzane świece Caritasu „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Świeca mała kosztuje 6,- PLN. Świece do nabycia w parafii a także w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »