Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

21 stycznia 2024
 1. W naszej parafii trwa uzupełniająca wizyta duszpasterska kolęda. Bardzo proszę o ewentualne, wcześniejsze zgłaszanie „nowych mieszkańców parafii”.
 2. Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy podjęli się trudu ODŚNIEŻANIA TERENÓW PRZYKOŚCIELNYCH.
 3. Msze święte w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie: dziś w niedzielę, 21 stycznia o godz. 13.45 a w piątek, 26 stycznia o godz. 11.00.
 4. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa   za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 27 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy świętej (jutro, w poniedziałek biuro parafialne nieczynne!).
 6. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Rafałowi Kowalskiemu, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 9. Przypominam rodzicom, katechetom i wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich, że decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego KAŻDY UCZEŃ MUSI POSIADAĆ INDEKS KATECHIZACJI ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ. Indeksy w cenie 2,- PLN do nabycia w zakrystii lub w biurze parafialnym. Indeksy będą sprawdzane m.in. podczas najbliższej kolędy – wizyty duszpasterskiej.
 10. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska zaprasza na zabawę karnawałową w sobotę, 3 lutego w świetlicy w Mierzeszynie. Zapisy w bibliotece.
 11. UWAGA: Wójt Gminy Trąbki Wielkie Pan Błażej Konkol zaprasza na Koncert Kolęd „Cicha Noc” w wykonaniu Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego Gryf Gminy Trąbki Wielkie. Koncert odbędzie się dziś, w niedzielę o godz. 16.00 w świetlicy w Mierzeszynie.
 12. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. MAŁGORZTA SZUMSKA, lat 70 z Zaskoczyna (DPS). Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »