Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

12 grudnia 2021
 1. Trwa święty okres Adwentu – przygotowania do Uroczystości Narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zapraszam na Msze święte roratnie ku czci Matki Bożej w dni powszednie o godz. 18.00.
 2. W tych dniach Adwentu, są roznoszone do naszych domów poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary złożone z okazji przyjęcia opłatka są tradycyjnie przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszych kościołach. Proszę o pomoc w roznoszeniu opłatków w Warczu oraz w Mierzeszynie: wybudowanie od strony Domachowa, od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewiczów, od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Kuchnowskich oraz od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 3. W piątek, 17 grudnia od godz. 17.00 Pierwsza Spowiedź święta dla dzieci przed Pierwszą Komunią świętą.
 4. Dziękuję mieszkańcom Domachowa stare domy za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 18 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa bloki 16 i 17.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 6. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich. Bardzo dziękuję za trud odśnieżania przy terenach kościelnych.
 8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 10. Ukazał się 472. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do nabywania i lektury.
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. ZDZISŁAW MICHAŁOWSKI, lat 73 z Domachowa. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »