Ogłoszenia duszpasterskie

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 sierpnia 2019
 1.  Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Bardzo dziękuję pani Ewie Żurek a teraz także państwu Zycie i Marianowi Lorenc za wypożyczenie rusztowań do prac konserwatorskich.
 2.    Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Jaszewski z Ełganowa i Angelika Antoniewicz z Mierzeszyna.
 3. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 10 sierpnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 6. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, rodzinie państwa Grażyny i Czesława Wlazło, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Arturowi Stefańskiemu, rodzinie państwa Banasik.
 8. Można zamawiać intencje mszalne do końca 2020 roku.
 9. U pani Elżbiety Temberskiej i u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie można już zgłaszać gotowość upieczenia ciast na festyn parafialny.
 10. W związku z intensywnymi pracami na polu udzielam dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych w piątki rolnikom, ich rodzinom oraz osobom wspomagającym do końca wczesno jesiennych prac.  
 11. W przyszłą niedzielę, 11 sierpnia ogólnopolska zbiórka ofiar na rzecz KUL-u, Archidiecezjalnego Kolegium Teologicznego i innych uczelni katolickich.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...34567891011...Następna ›Ostatnia »