Ogłoszenia duszpasterskie

Dziesiąta Niedziela Zwykła

9 czerwca 2013

 

 1. Dziękuję parafianom za uczestniczenie w piątkowej uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególne podziękowania dla ministrantów, dziewczynek sypiących kwiaty, parafian niosących paramenty, dla pani Bożeny Kiełczykowskiej, pani Ireny Koryckiej, pani Barbary Hinz, pani Krystyny Kucmann, pani Joanny Wiśniewskiej, pani Marioli Baltrukas, pani Krystyny Koryckiej, pani Aleksandry Michalskiej.
 2. Przeżywamy miesiąc czerwiec. W dni powszednie pod koniec Mszy świętej odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 Msza święta w intencji pielgrzymów pielgrzymki na Jasną Górę.
 4. We wtorek 11 maja od godz. 17.00 do 19.00 nasz parafialny zespół Caritas będzie rozdawał dary żywnościowe dla najbardziej potrzebujących oraz przyjmował zapisy na dary na rok 2013/2014. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego oraz zaświadczenia o dochodach wszystkich członków rodziny.
 5. W czwartek, 13 czerwca Msza święta o godz. 18.00 a następnie Różaniec Fatimski.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się Artur Dobrowolski z Warcza i Aleksandra Senderska z Leszkowy (Cedry Wielkie).
 7. Bardzo dziękuję mieszkańcom Błotni i Warcza przy szosie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę 15 czerwca proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Warcza wioski.
 8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. Dzisiaj ukazały się dwa kolejne numery gazety parafialnej 80. i 81. Zachęcam do lektury i dziękuję za wsparcie wydawnicze.
 10. Dzisiaj w niedzielę o godz. 16.00 w Domu Pielgrzyma w Trąbkach Wielkich zostanie wyświetlony film „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” dotyczący dynamiki relacji damsko - męskich. Ukazuje on z dużą jasnością przyczyny najczęstszych problemów. Zapraszamy!
 11. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych. Dzisiaj w tej gazecie seria 3. minutowych filmów wyjaśniających katechizm na DVD.
 12. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Joachimowi Gwoździowi, pani Krystynie Koryckiej, panu Markowi Zawadzkiemu, panu Wiesławowi Kiełczykowskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej córkom za troskę o kwiaty w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 13. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej † Jadwiga Kwidzińska, lat 87 z Mierzeszyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...345346347348349350351352353...Następna ›Ostatnia »