Ogłoszenia duszpasterskie

Pierwsza Niedziela Adwentu

1 grudnia 2013
 1. Rozpoczynamy radosny okres Adwentu. Msze święte roratnie ku czci Matki Bożej „Roraty” sprawowane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Bardzo proszę o przygotowanie lampionów.
 2. Bardzo dziękuję pani Sylwii Schuchardt za przygotowanie pięknych wieńców adwentowych do naszych kościołów.
 3. Jutro, w poniedziałek, 2 grudnia o godz. 18.00 bardzo proszę o przyjście na zebranie osoby roznoszące opłatki. Ofiary złożone z racji przyjęcia opłatka wigilijnego przeznaczone są tradycyjnie na prace remontowe naszych kościołów.
 4. Można już nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca kosztuje 6 złotych a duża świeca 16 złotych.
 5. W czwartek, 5 grudnia rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Łucji z Mierzeszyna.
 6. W piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 7. W pierwszy piątek od godz. 15.30 okazja do spowiedzi świętej.
 8. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. W sobotę 7 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu Parafian z Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Lorenc.
 9. Ukazały się dwa kolejne numery gazety parafialnej 101. oraz 102. Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe naszej gazety. Z opłatkiem wigilijnym każda rodzina otrzyma 103. numer gazety.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzimy XIV Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły w gazecie parafialnej.
 11. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 12. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 złotych.
 13. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, państwu Agnieszce i Dariuszowi Kiełczykowskim.
 14. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
 15. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej + Roman Araśniewicz, lat 58 z Mierzeszyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...348349350351352353354355356...Następna ›Ostatnia »