Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

7 września 2014
 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
 2. Rozpoczyna się tygodniowy odpust w Trąbkach Wielkich. Zachęcam do uczestnictwa. Szczegółowy program odpustu znajduje się w gazecie parafialnej i gablocie. W przyszłą niedzielę po porannej Mszy świętej wymarsz pieszej pielgrzymki.
 3. W związku z tygodniowym odpustem w Trąbkach Wielkich, Msze święte od poniedziałku do piątku będą sprawowane o godz. 7.00 rano.
 4. Jutro, w poniedziałek święto Narodzenia NMP. Na Mszy świętej o godz. 7.00 rano poświęcenie ziarna siewnego.
 5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Lorenc za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w sobotę, 13 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Kolbusz i osiedle mleczarskie.
 6. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 7. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 8. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
 9. Sołtys wsi Mierzeszyn zwołuje zebranie wiejskie we wtorek, 16 września o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Głównym tematem będzie podział funduszu sołeckiego na rok 2015. Uprasza się Radę Sołecką i mieszkańców o przybycie na zebranie.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach.
 11. Bardzo dziękuję pani Krystynie Koryckiej za troskę i posprzątanie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...466467468469470471472473474...Następna ›Ostatnia »