Ogłoszenia duszpasterskie

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

3 maja 2015
 1. Próby przed uroczystością Pierwszej Komunii świętej w tym tygodniu w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa: w poniedziałek, we wtorek i środę o godz. 16.30. Spowiedź przed Pierwszą Komunią świętą w czwartek, 7 maja od godz. 16.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła.
 2. W najbliższa sobotę, 9 maja o godz. 11.00 w kościele Najświętszego Serca odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci wraz z rozdaniem pamiątek w sobotę o godz. 17.15.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca, czyli 7 maja o godz. 17.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Marty z Zaskoczyna.
 4. W czwartek, 7 maja o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie odbędzie się koncert „W hołdzie Annie Jantar” z okazji 35. rocznicy jej tragicznej śmierci. Wystąpią dziewczęta z sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich, które szkolą się pod kierunkiem Tomasza Stroynowskiego. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
 5. W piątek, 8 maja ze względu na uroczystość św. Stanisława BM post nie obowiązuje.
 6. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Kolbusz z Olszanki i Patrycja Zittermann z Ełganowa, Sławomir Witkowski i Sandra Czaja oboje z Warcza Lisiej Góry oraz Adam Temberski i Angelika Myszka oboje z Błotni.
 8. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Domachowa bloki 16 i 17 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w piątek, 8 maja proszę o pomoc w sprzątaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
 10. W przyszłą niedzielę odbędzie się ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu.
 11. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
 12. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...467468469470471472473474475...Następna ›Ostatnia »