Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

31 sierpnia 2014
 1. Bardzo dziękuję drogim Parafianom za uczestniczenie w uroczystości odpustowej ku czci św. Bartłomieja Apostoła. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy podjęli się ogromnego trudu zorganizowania parafialnego festynu rodzinnego.
 2. Jutro, w poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Uroczysta Msza święta w kościele św. Bartłomieja Apostoła o godz. 9.30.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 6.30 rano rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Urszuli z Miłowa.
 4. W pierwszy piątek, 5 września odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 5. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od godz. 16.30.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w sobotę, 6 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Lorenc.
 7. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. Dziękuję także za wszystkie nadesłane artykuły do książki o Złotym Jubileuszu Kapłaństwa ks. kanonika Gerarda Borysa. Z wielką niecierpliwością oczekuję kolejnych prac.
 9. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy cierpiącym chrześcijanom w Iraku. Bardzo proszę o zrozumienie dla tej sprawy i wyrażenie solidarności z naszymi prześladowanymi braćmi i siostrami.
 10. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Andrzej Lewandowski z Pawłowa i Monika Wajroch z Olszanki; Michał Kucharski z Mierzeszyna i Kamila Kowalska z Ciechanowa.
 12. Bardzo dziękuję, tym Parafianom, którzy wraz ze mną pielgrzymowali do sanktuarium w Wielu. Bardzo dziękuję Wójtowi Gminy Trąbki Wielkie panu Błażejowi Konkolowi za użyczenie autokaru szkolnego.
 13. W kiosku w Mierzeszynie do nabycia znaczki Poczty Polskiej wydane z okazji 75. rocznicy męczeńskiej śmierci ks. Jana Pawła Aeltermanna.
 14. Ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 132. i 133. Zachęcam do lektury naszego pisma i dziękuję Wszystkim, którzy poczuwają się do złożenia ofiary na druk gazety.
 15. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
 16. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...467468469470471472473474475...Następna ›Ostatnia »