Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

17 maja 2015
 1. Od poniedziałku, 18 maja wszystkie Msze święte, oraz inne nabożeństwa sprawowane będą tylko w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rozpoczynamy generalny remont prezbiterium i zakrystii  kościoła parafialnego św. Bartłomieja Apostoła. Remont związany jest także z rekonstrukcją dawnego barokowego ołtarza św. Bartłomieja Apostoła.
 2. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 3. Dzisiaj ostatnia Msza święta będzie sprawowana o godz. 12.00 (nie będzie Mszy świętej o godz. 11.00).
 4. W sobotę, 23 maja Msza święta i spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio.
 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Adam Temberski i Angelika Myszka oboje z Błotni, Damian Zieliński z Rokitnicy i Katarzyna Okuszko z Domachowa oraz Mateusz Żbikowski z Błotni i Hanna Juńska z Łubiany.
 6. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Domachowa bloki 13, 14 i 15 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 23 maja proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich.
 7. W przyszłą niedzielę, 24 maja swoimi ofiarami wspomagać będziemy organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w roku 2016.
 8. W najbliższą sobotę, 23 maja o godz. 10.00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku odbędą się święcenia prezbiteratu. Proszę o modlitwę w intencji przyszłych księży.
 9. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Stefańskiemu, pani Irenie Niemykin, pani Gertrudzie Rojkiewicz, panu Wiesławowi Kiełczykowskiemu, panu Pawłowi Kłosińskiemu, pani Grażynie Koryckiej, Krzysztofowi Wlazło.
 11. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
 12. Wójt Gminy Trąbki Wielkie, Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Trąbkach Wielkich i Fundacja „Pan Władek” serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w Gimnazjum w Trąbkach Wielkich w niedzielę, 24 maja o godz. 13.00.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...470471472473474475476477478...Następna ›Ostatnia »