Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

5 października 2014
  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
  2. Trwa miesiąc październik poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych odprawiane są od poniedziałku do soboty po Mszy świętej, natomiast dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30.
  3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 11 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Koziej Góry i Szklanej Góry.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach.
  8. Bardzo dziękuję pani Krystynie Koryckiej za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Zmarł + Adam Kiełczykowski, lat 70. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 11 października o godz. 10.00. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...472473474475476477478479480...Następna ›Ostatnia »