Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

25 grudnia 2014

Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego wszystkim drogim Parafianom i miłym Gościom ślę serdeczne życzenia. Niech święte wydarzenie betlejemskie będzie udziałem każdego z Was! Niech Dziecię narodzone z Maryi Dziewicy błogosławi każdą rodzinę, każdy dom. Wielu łask od przychodzącego do nas Zbawiciela świata. Niech pokój, zdrowie, serdeczność będą udziałem każdego z nas!

 

  1. W pierwsze święto będą jeszcze sprawowane Msze święte o godz. 9.30 i 11.00.
  2. W piątek obchodzimy święto św. Szczepana. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Tego dnia wspieramy wyższe uczelnie katolickie w Polsce.
  3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa stare domy za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 27 grudnia mieszkańców Domachowa bloki 16 i 17.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Biuro parafialne czynne w przyszłym tygodniu (z wyjątkiem czwartku) po Mszy świętej.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 7.00 PLN (numer podwójny).
  7. W kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz można zakupić bardzo piękny kalendarz mierzeszyński na 2015 rok w cenie 20,- PLN. Tym razem kalendarz ilustruje kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kalendarze do nabycia także u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
  9. Wyrażam wdzięczność państwu Elżbiecie i Bogdanowi Chyła oraz państwu Elżbiecie i Krzysztofowi Peplińskim za dostarczenie choinek do naszych kościołów. Ministrantom składam podziękowanie za ustawienie i ustrojenie choinek w naszych kościołach.
  10. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...474475476477478479480481482...Następna ›Ostatnia »