Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

14 grudnia 2014
 1. Trwa okres Adwentu. W dni powszednie o godz. 17.00 są sprawowane Msze święte ku czci Matki Bożej zwane Roratami. Zapraszam wszystkich Parafian, a zwłaszcza dzieci z lampionami.
 2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
 3. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie młodszych ministrantów, natomiast spotkanie starszych ministrantów w czwartek, 18 grudnia również po wieczornej Mszy świętej.
 4. W najbliższy wtorek, 16 grudnia po Mszy świętej roratniej odbędzie się pierwsza spowiedź święta dla dzieci klas trzecich.
 5. W piątek, 19 grudnia odwiedzę chorych z sakramentami świętymi z okazji świąt Bożego Narodzenia.
 6. W sobotę, 20 grudnia od godz. 15.30 okazja do świątecznej spowiedzi świętej.
 7. Bardzo dziękuję mieszkańcom Warcza wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 20 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Zaskoczyna.
 8. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 10. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
 11. Również u ministrantów, oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis, można nabywać świece adwentowe Caritasu. Duża świeca kosztuje 16 złotych a mała świeca 6 złotych.
 12. W kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz można zakupić bardzo piękny kalendarz mierzeszyński na 2015 rok w cenie 20,- PLN. Tym razem kalendarz ilustruje kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 13. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas. Podziękowanie składam także dla państwa Grażyny i Lecha Kowalskich!
 14. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
 15. Rada Sołecka w Mierzeszynie oraz Fundacja „Pan Władek” organizują w niedzielę, 21 grudnia o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie spotkanie przedświąteczne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mierzeszyna od najmłodszych do najstarszych na wieczerzę wigilijną oraz wspólne śpiewanie kolęd. Informacji o spotkaniu udziela sołtys Mierzeszyna pani Irena Kuchnowska oraz pani Ewa Papis w bibliotece w Mierzeszynie. Proszę o zabranie tekstów kolęd.
 16. Natomiast, w środę 31 grudnia Rada Sołecka i Klub Seniora w Mierzeszynie w godzinach od 20.00 do 4.00 organizują w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie zabawę sylwestrową. Bilet wstępu 25,- PLN od osoby + własny koszyk. Zapisy w bibliotece lub w kiosku w Mierzeszynie do dnia 19 grudnia. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...476477478479480481482483484...Następna ›Ostatnia »