Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

28 września 2014
 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
 2. Jutro, w poniedziałek po Mszy świętej spotkanie ministrantów i lektorów ze szkoły podstawowej, gimnazjalnej i średniej. Obecność obowiązkowa!
 3. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych odprawiane są od poniedziałku do soboty po Mszy świętej, natomiast dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30.
 4. W czwartek o godz. 16.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Jadwigi z Mierzeszyna.
 5. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 6. Okazja do spowiedzi świętej w piątek, 3 października od godz. 15.30.
 7. Bardzo proszę rodziców dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętych, którzy jeszcze tego nie dokonali o złożenie deklaracji dziecka w terminie do dzisiejszej niedzieli.
 8. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Kuchnowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 4 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 9. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 10. Ukazały się dwa numery gazety parafialnej: 135. i 136. Zachęcam do nabywania i dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk gazety.
 11. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 12. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
 13. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach.
 14. Bardzo dziękuję pani Krystynie Koryckiej za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła. Szczególne wyrazy wdzięczności dla rodziny państwa Grażyny i Czesława Wlazło.
 15. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej + Marek Czapiewski, lat 52 z Olszanki. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...487488489490491492493494495...Następna ›Ostatnia »