Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

26 stycznia 2014
 1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Olszanki za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnią sobotę. W sobotę 1  lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od strony Domachowa.
 2. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie gromnic.
 3. Sołectwo wsi Mierzeszyn zaprasza na „Rodzinne śpiewanie kolęd”, które odbędzie się w niedzielę 2 lutego o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Prosimy o liczne przybycie.
 4. Parafialny zespół Caritas organizuje taneczną zabawę walentynkową w sobotę 15 lutego w godz. od 20.00 do 3.00. Koszt 25 PLN od osoby + własny koszyk. Oprawę muzyczną zapewni DJ Sebastian. Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z naszej parafii. Zapisy oraz wszelkie informacje można uzyskać u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie.
 5. Zakończyła się w naszej parafii kolęda wizyta duszpasterska. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie w poszczególnych rodzinach. Wyrażam wdzięczność za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów oraz dziękuję za smaczne kolędowe posiłki.
 6. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 7. W dniach od 14 do 16 lutego odbędą się w Mierzeszynie rekolekcje wspólnoty „Młodzi i Miłość”, zwane „Oazą Ducha Świętego”. Nasza parafia już rok temu gościła młodzież oazową udzielając jej noclegu i organizując posiłki. Teraz zostaliśmy poproszeni o podobną pomoc. Kontakt w tej sprawie z rodziną państwa Jąkalskich oraz z panią Ewą Papis w bibliotece w Mierzeszynie. Bardzo dziękujemy za zrozumienie.
 8. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN. Dzisiaj w „Gościu” płyta CD z najsłynniejszymi utworami W.A. Mozarta.
 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii, zwłaszcza przy odśnieżaniu, rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
 10. U pani Bernadety Kolbusz w kiosku w Mierzeszynie można jeszcze nabyć kalendarze naszej parafii na rok 2014. 
 11. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...483484485486487488489490491Następna ›