Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

12 stycznia 2014
  1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnią sobotę. W sobotę 18 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
  2. W środę, 15 stycznia w godz. 16.15-18.00 nasz parafialny zespół Caritas będzie rozdawał dary żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
  3. Trwa kolęda, czyli wizyta duszpasterska. Grafik kolędy znajduje się w gablocie i w gazecie parafialnej. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie w poszczególnych rodzinach.
  4. UWAGA: W sobotę, 18 stycznia nie będzie kolędy, ponieważ ks. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź metropolita gdański zwołał na ten dzień ważne posiedzenie rady kapłańskiej, której jestem członkiem. W związku z tym kolęda od rodziny państwa B.K. Kolbusz do rodziny państwa G.J. Łada odbędzie się w piątek, 17 stycznia od godz. 9.30. Natomiast kolęda na osiedlu mleczarskim (ul. Osiedlowa) odbędzie się w czwartek, 16 stycznia od godz. 9.30. Przepraszam za te zmiany w grafiku!
  5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
  8. W związku z ogromnym zainteresowaniem kalendarzami Parafii Mierzeszyn i wyczerpaniem nakładu został dokonany dodruk. Kalendarze można zakupić w cenie 20 PLN w kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz.
  9. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...485486487488489490491Następna ›