Ogłoszenia duszpasterskie

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 lipca 2014
  1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w sobotę, 12 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
  2. Msza święta w najbliższą sobotę, 12 lipca będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 12.00.
  3. Dziś zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do naszych kościołów.
  4. Proszę, aby każda rodzina naszej Parafii złożyła ofiarę na organy piszczałkowe do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z góry dziękuję za wsparcie i zrozumienie dla tej naszej wspólnej sprawy. W kościele rozłożone są koperty na ten cel. Bardzo dziękuję tym Parafianom, którzy już złożyli ofiarę.
  5. Jak wiemy za rok, ks. kanonik Gerard Borys będzie obchodził jubileusz 50. lecia kapłaństwa. Naszym darem dla naszego wieloletniego proboszcza będzie m.in. książka wydana z okazji jego jubileuszu. Książkę tworzyć będą także parafianie. W związku z tym bardzo proszę osoby chętne do pisania, o zgłoszenie się do mnie osobiście w celu ustalenia konkretnego tematu pracy. Proszę także o dostarczanie zdjęć z różnych uroczystości, pielgrzymek, spotkań i osobistych, na których jest widoczny ks. Gerard.
  6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach. 
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...485486487488489490491492493...Następna ›Ostatnia »