Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

20 kwietnia 2014

Wszystkim drogim Parafianom i miłym Gościom życzę obfitości błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. Wesołego Alleluja!

 

  1. Wyrażam wdzięczność wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w obchodach Triduum Paschalnego. Dziękuję ministrantom za pomoc w sprawowaniu liturgii, rodzinom państwa Czerwińskich i Jąkalskich za przygotowanie ołtarzy Adoracji; dziękuję naszemu chórowi parafialnemu „Santo Bartolomeo”; dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn i wszystkim zaangażowanym w uroczystości paschalne.
  2. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskch do rodziny państwa Lorenc za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną środę. Bardzo dziękuję rodzinie państwa Kiełczykowskich za posprzątanie kościoła św. Bartłomieja Apostoła. A w sobotę, 26 kwietnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Kolbusz oraz mieszkańców ul. Osiedlowej.
  3. Serdecznie dziękuję naszemu chórowi parafialnemu „Santo Bartolomeo” za organizację przeglądu pieśni wielkopostnych pt. „Któryś za nas cierpiał rany”, który odbył się w Niedzielę Palmową.
  4. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, 20 kwietnia Msze święte w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 9.30 i 11.00.
  5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte o godz. 7.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła, oraz o godz. 9.30 i 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kolekta drugiego dnia świąt przeznaczona jest tradycyjnie na KUL.
  6. Wójt Gminy Trąbki Wielkie pan Błażej Konkol zaprasza na Recital Federowicz – Stroynowski Duo „Od opery do piosenki” który odbędzie się w środę 23 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie.
  7. Uwaga! W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego za wzglądu na uroczystości kanonizacyjne w Watykanie Msze święte będą sprawowane tylko w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.00 i 17.00.
  8. Ukazał się kolejny, 118 numer naszej gazety parafialnej poświęcony kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Zachęcam do lektury pisma i dziękuję wszystkim, którzy finansowo wspierają druk gazety. Dziękuję autorom zamieszczonych artykułów.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Krzysztof Rywacki z Błotni i Barbara Kiełczykowska z Mierzeszyna.
  10. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...486487488489490491492493494...Następna ›Ostatnia »