Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

4 stycznia 2015
  1. Trwa wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Grafik kolędy znajduje się m.in. w gazecie parafialnej oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła. Dziękuję Parafianom za wszelką okazywaną życzliwość.
  2. We wtorek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Msze święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Tego dnia odbędzie się poświęcenie kredy, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań na znak, że przyjmujemy Zbawiciela: C + M + B 2015.
  3. We wtorek, w uroczystość Trzech Króli odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz polskich misjonarzy.
  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Domachowa bloki 13, 14 i 15 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A jutro, w poniedziałek, 5 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich, natomiast w sobotę, 10 stycznia od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Lorenc.
  5. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu (z wyjątkiem wtorku) po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN
  8. W kiosku w Mierzeszynie u pani Bernadety Kolbusz można zakupić bardzo piękny kalendarz mierzeszyński na 2015 rok w cenie 20,- PLN. Tym razem kalendarz ilustruje kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kalendarze do nabycia także u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas.
  10. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...484485486487488489490491492...Następna ›Ostatnia »