Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

21 września 2014
  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
  2. Jutro o godz. 19.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętej.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza święta ku czci św. Ojca Pio i spotkanie Grupy Modlitwy.
  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewicz za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minioną sobotę. A w sobotę, 27 września proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Kuchnowskich.
  5. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Gajewskiemu. Dziękuję pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom za troskę o kwiaty w naszych kościołach.
  9. Bardzo dziękuję pani Krystynie Koryckiej za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
  10. Zmarł + Leszek Kowalski, lat 58. mieszkający dawniej w Domachowie. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...488489490491492493494495496...Następna ›Ostatnia »