Ogłoszenia duszpasterskie

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA

1 lutego 2015
 1. Jutro, w poniedziałek, 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte będą sprawowane o godz. 9.30 i 18.00. Tego dnia odbędzie się poświęcenie gromnic. Bardzo proszę, o przyjście jutro na Mszę świętą także dzieci pierwszokomunijnych ze świecami z Chrztu świętego albo nowymi zakupionymi na uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
 2. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w środę, 25 lutego o godz. 18.00. W związku z tym w przyszłą niedzielę, 8 lutego po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się zebranie z rodzicami młodzieży bierzmowanej.
 3. We wtorek, 3 lutego wspomnienie św. Błażeja i specjalne błogosławieństwo podczas Mszy świętej o godz. 18.00.
 4. W pierwszy czwartek, 5 lutego o godz. 17.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Bernadety z Mierzeszyna. Tego dnia podczas wieczornej Mszy świętej błogosławieństwo chleba.
 5. W pierwszy piątek, 6 lutego odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 6. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od godz. 16.30.
 7. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Kuchnowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 7 lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 8. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku  po Mszy świętej.
 10. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na zakony kontemplacyjne w naszej archidiecezji.
 11. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec. Intencje można zgłaszać po każdej Mszy świętej oraz w biurze parafialnym.
 12. Ukazał się 145. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do lektury i dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk gazety.
 13. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN. W dzisiejszej gazecie m.in. płyta DVD z czterema ostatnimi odcinkami serialu fabularnego o św. Teresie z Avila.
 14. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Piotrowi Stefańskiemu. Szczególne podziękowanie za trud odśnieżania! Dziękuję panu Krzysztofowi Peplińskiemu za dar drewna opałowego na plebanię.
 15. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...488489490491492493494495496...Następna ›Ostatnia »