Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA.

12 listopada 2023
 1. W najbliższą środę, 15 listopada nasza Parafia przeżywać będzie WIZYTACJĘ KANONICZNĄ KS. ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY SAC METROPOLITY GDAŃSKIEGO. Centralną uroczystością będzie Msza święta o godz. 10.00 sprawowana przez Ks. Arcybiskupa w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam Wszystkich Parafian. Szczegóły wizytacji w gazecie parafialnej.
 2. BARDZO ZACHĘCAM nadal CHŁOPCÓW DO ZAPISYWANIA SIĘ DO WSPÓLNOTY MINISTRANTÓW!
 3. Msza święta o godz. 11.00 w niedzielę jest Mszą świętą przeznaczoną szczególnie dla DZIECI. Bardzo proszę rodziców, katechetów o włączenie się w liturgię tej Eucharystii. Poszukuję osób grających na instrumentach, szczególnie gitarze...
 4. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 5. Dziękuję mieszkańcom Domachowa bloki 16 i 17 za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 18 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa bloki 13, 14 i 15.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) po Mszy świętej.
 7. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, rodzinie pani Krystyny Kucmann, rodzinie państwa Butowskich, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, pani Krystynie Czerwińskiej, panu Andrzejowi Klonowskiemu.
 8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 10. UWAGA: APELUJĘ DO WSZYSTKICH RODZIN KATOLICKICH, W KTÓRYCH SĄ OSOBY STARSZE, CHORE, NIEWYCHODZĄCE ZE SWOICH DOMÓW O KORZYSTANIE W PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA Z POSŁUGI SAKRAMENTALNEJ!
 11. Przypominam rodzicom, katechetom i wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich, że decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego KAŻDY UCZEŃ MUSI POSIADAĆ INDEKS KATECHIZACJI ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ. Indeksy w cenie 2,- PLN do nabycia w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 12. W listopadzie od poniedziałku do soboty pół godziny przed Mszą świętą Różaniec święty za zmarłych zapisanych w wypominkach. W ciągu roku raz w miesiącu jest sprawowana Msza święta za zmarłych zapisanych w wypominkach.
 13. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska oraz partnerzy „STAWiaMY dla MIERZESZYNA” zapraszają na zabawę andrzejkową w sobotę, 25 listopada. Dochód jest przeznaczony na renowację stawu w Mierzeszynie. Szczegóły na plakatach.
 14. W dzisiejszą niedzielę, 12 listopada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszek na ten cel.
 15. AKCJA GRABIENIA LIŚCI PRZY NASZYCH KOŚCIOŁACH. Proszę Parafian o pomoc i zaangażowanie. Dziękuję za ogrom pracy: pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Filipowi Baltrukas, pani Marzenie Milewskiej, całej rodzinie Państwa Mirosławy i Wojciecha Zaleskich, Antoninie, Agnieszce, Damianowi Piotrzkowskiemu, panu Andrzejowi Piotrzkowskiemu, panom Januszowi i Marcinowi Pieczykolan, panu Markowi Czerwińskiemu, a także tym, których nie spotkałem przy tej pracy.
 16. Dziś ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 571, 572 i 573. Zachęcam do nabywania i lektury. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiarę na druk czasopisma.
 17. Zmarł: śp. ANDRZEJ ZAKRZEWSKI, lat 65. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...131415161718192021...Następna ›Ostatnia »