Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

31 października 2021
 1. Jutro, w poniedziałek, 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze święte o godz. 7.30 i 9.30 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 12.00 Msza święta na cmentarzu w Mierzeszynie.
 2. We wtorek, 2 listopada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze święte wypominkowe za zmarłych o godz. 9.30 i 18.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W listopadzie od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej modlitwa wypominkowa za zmarłych. Raz w miesiącu jest także sprawowana Msza święta wypominkowa za naszych zmarłych.
 4. Pamiętajmy także o odpustach ofiarowanych za naszych zmarłych! Szczegóły w gazecie parafialnej.
 5. W pierwszy czwartek, 4 listopada o godz. 6.30 rano rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Katarzyny z Olszanki.
 6. W pierwszy piątek, 5 listopada odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 7. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.00.
 8. Dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 6 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie.
 9. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od wtorku do piątku.
 10. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 11. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mateuszowi Szuba, pani Irenie Kuchnowskiej,  panu Arturowi Kowalskiemu, panu Krzysztofowi Peplińskiemu, pani Krystynie Kucmann, pani Annie Czysarskiej, państwu Annie i Piotrowi Górskim.
 12. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 13. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 14. W najbliższą sobotę, 6 listopada doroczna akcja grabienia liści przy naszych kościołach. Bardzo proszę chętnych parafian o pomoc w porządkach przy placach kościelnych o godz. 10.00. Dziękuję jednocześnie osobom, które już podjęły się grabienia liści.
 15. W ostatnim czasie wichura uszkodziła niewielki fragment dachu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Może ktoś z Parafian byłby w stanie pomóc w naprawie fragmentu dachu?
 16. Można składać wypominki za naszych zmarłych.
 17. Od poniedziałku, 25 października funkcjonuje strona internetowa Parafialnego Cmentarza w Mierzeszynie: www.mogily.pl/mierzeszyn. Szczegóły w najnowszym numerze gazety parafialnej: 41(465).

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...91011121314151617...Następna ›Ostatnia »