Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 listopada 2022
 1. Dziś katecheza przed Bierzmowaniem po Mszy świętej o godz. 11.00.
 2. Bardzo dziękuję Parafianom i Gościom za pobożne uczestniczenie w uroczystości Wszystkich Świętych. Z całego serca dziękuję za złożone w tym czasie ofiary na rzecz naszych kościołów. Dziękuję za ogrom pomocy zwłaszcza państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, Olkowi Kaczor, pani Marioli Baltrukas, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, lektorom za pomoc w liturgii i ufundowanie tablicy dotyczącej segregacji śmieci, panu Andrzejowi Klonowskiemu, Frankowi Klonowskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn, panu Mirkowi Szymikowskiemu, panu Pawłowi Kłosińskiemu, panom zbierającym kolektę, panu Grzegorzowi Fenskiemu, panu Wojciechowi Temberskiemu, panu Jackowi Szuba, panu Kazimierzowi Niesiołowskiemu, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej.
 3. W piątek, 11 listopada NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza święta w kościele św. Bartłomieja Apostoła będzie sprawowana o godz. 9.30. Ks. Arcybiskup Metropolita Gdański udzielił na ten dzień dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.
 4. W listopadzie po Mszy świętej od poniedziałku do soboty modlitwa wypominkowa za zmarłych. W ciągu roku raz w miesiącu jest sprawowana Msza święta za zmarłych wypisanych na kartach wypominkowych.
 5. Dziękuję mieszkańcom Koziej Góry za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 12 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do czwartku.
 7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 8. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Sławkowi Szymczykowi, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, Frankowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 9. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 10. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 11. Trwa przyjmowanie kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej.
 12. Bardzo dziękuję wszystkich Parafianom, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w akcji grabienia liści przy naszych kościołach.
 13. W przyszłą niedzielę, 13 listopada DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Zbiórka ofiar na ten cel.
 14. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. JAN GROSZEK , lat 66 z Mierzeszyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...91011121314151617...Następna ›Ostatnia »