Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

5 marca 2023
 1. Przeżywamy okres WIELKIEGO POSTU. NABOŻEŃSTWA PASYJNE: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. Gorzkie Żale w niedziele po porannej Mszy świętej o godz. 7.30.
 2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą od 19 do 22 marca. Poprowadzi je ks. dziekan Bolesław Antoniów z Trąbek Wielkich. Już dziś proszę Parafian o uczestniczenie w tych świętych ćwiczeniach wielkopostnych.
 3. Msza święta w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie w piątek o godz. 11.00.
 4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Pelowski z Ełganowa i Paulina Rogalewska z Mierzeszyna.
 5. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Formella za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 11 marca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Piotrowi Stefańskiemu, panom Januszowi i Marcinowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 8. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 10. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 11. Dzisiaj przeżywamy niedzielę „AD GENTES”. Ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.
 12. Uwaga: trwają prace przy budowie ogrodzenia terenu plebanii. Zwracam się do Parafian, którzy potrzebują gruz do różnych prac. Jest możliwość zabrania większej ilości tego gruzu z terenu przy plebanii. Warunek: trzeba mieć własny transport.
 13. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. ROMAN BUTOWSKI, lat 61 z Zaskoczyna. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...91011121314151617...Następna ›Ostatnia »