Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

30 października 2022
 1. Dziś katecheza przed Bierzmowaniem po Mszy świętej o godz. 11.00.
 2. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej na plebanii spotkanie wszystkich lektorów i osób zaangażowanych w uroczystość Wszystkich Świętych.
 3. We wtorek, 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze święte w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.30 i 9.30. Msza święta za wszystkich naszych zmarłych będzie sprawowana  na cmentarzu w Mierzeszynie o godz. 12.00.
 4. W środę, 2 listopada WSPOMNINIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH, czyli DZIEŃ ZADUSZNY. Msze święte wypominkowe za zmarłych w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 9.30 i 18.00.
 5. Pamiętajmy o odpustach za naszych zmarłych (przypomnienie w gazecie parafialnej).
 6. W listopadzie po Mszy świętej od poniedziałku do soboty modlitwa wypominkowa za zmarłych. W ciągu roku raz w miesiącu jest sprawowana Msza święta za zmarłych wypisanych na kartach wypominkowych.
 7. W pierwszy piątek, 4 listopada odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 8. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.00.
 9. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. Dziękuję za ofiarowane kwiaty do naszych kościołów. W sobotę, 5 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Koziej Góry i Szklanej Góry.
 10. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej w poniedziałek, czwartek i piątek.
 11. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 12. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Sławkowi Szymczykowi, pani Krystynie Kucmann, rodzinie państwa Anny i Jarosława Czysarskich, pani Aleksandrze Pokora, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, Frankowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 13. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 14. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 15. Pani Aleksandra Pokora wyremontowała 16. krzeseł z prezbiterium naszych kościołów.
 16. Trwa przyjmowanie kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej.
 17. Można nadal składać WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH.
 18. Bardzo dziękuję wszystkich Parafianom, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w akcji grabienia liści przy naszych kościołach. Jednocześnie proszę o dalszą pomoc w sobotę, 5 listopada od godz. 10.00. Zostało jeszcze sporo liści.
 19. Dziś ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 510 i 511. Zachęcam do nabywania i lektury.
 20.  Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. RENATA MIOTK, lat 62 ze Szklanej Góry. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...101112131415161718...Następna ›Ostatnia »