Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022
 1. Kończy się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej.
 2. Bardzo zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w niedziele przed poranną Mszą świętą od godz. 7.00 oraz w czwartki pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętej.
 3. W pierwszy piątek, 1 lipca odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 4. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Przypominam o pobożnej praktyce pierwszopiątkowej spowiedzi dzieci po Pierwszej Komunii świętej i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Bierzmowania.
 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartłomiej Kolaska i Paulina Szuba – oboje z Mierzeszyna.
 6. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 2 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
 7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 8. Dom Pomocy Społecznej „Leśny” w Zaskoczynie i Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska oraz wszyscy partnerzy projektu serdecznie zapraszają na wernisaż prac malarskich, które powstały w ramach projektu „Leśna wyobraźnia bez granic”. Wernisaż odbędzie się w czwartek, 30 czerwca o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Zapraszamy.
 9. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 10. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 12. W dzisiejszą niedzielę swoimi ofiarami wspomagamy działalność Stolicy Apostolskiej, „świętopietrze”.
 13. Decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego w całej naszej archidiecezji gdańskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. W naszej parafii zbiórka ta odbędzie się w przyszłą niedzielę, 3 lipca.
 14. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »