Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 października 2019
 1. Trwa miesiąc październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci (szczególnie przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej) w poniedziałki i piątki o godz. 17.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.

 2. Dzisiaj w Polsce, we wszystkich kościołach liczymy wiernych i przystępujących do Komunii świętej.

 3. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.

 4. W środę, 23 października o godz. 18.00 Msza święta ku czci św. Ojca Pio.

 5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna zamieszkałych przy ul. Osiedlowej za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 26 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewicz.

 6. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.

 7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

 8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.

 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu. Bardzo dziękuję Bartkowi Grabińskiemu za trud złożenia domku przy plebanii dla kocurka Rudego.

 10. Parafialny Zespół „Caritas” w przyszłą niedzielę, 27 października po Mszach świętych będzie sprzedawać wiązanki nagrobne. Dochód ze sprzedaży zostanie jak co roku przeznaczony na upominki mikołajkowe dla dzieci naszej parafii.

 11. Można już składać wypominki za naszych zmarłych.

 12. Bardzo proszę drogich Parafian o pomoc w grabieniu liści przy naszych kościołach w najbliższą sobotę, 26 października o godz. 10.00.

 13. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Swoimi ofiarami wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »