Ogłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

5 kwietnia 2020

1.  W Parafii w Mierzeszynie w najbliższym czasie wszystkie Msze święte będą sprawowane według normalnego rozkładu – jednak trzymamy się mocno zasady, że na jednej Mszy świętej może uczestniczyć TYLKO  CO NAJWYŻEJ PIĘĆ OSÓB. APELUJĘ DO MOICH DROGICH PARAFIAN, ABY KORZYSTALI Z MSZY ŚWIĘTEJ ZA POŚREDNICTWEM TELEWIZJI, RADIA ORAZ INTERNETU!

2.  W Wieki Czwartek Msza święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, w Wielki Piątek liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00, Msza święta Wigilii Paschalnej z Błogosławieństwem Rezurekcyjnym dla całej Parafii rozpocznie się w Wielką Sobotę o godz. 22.00.

3.  Msze święte w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 9.30 i 11.00 a w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7.30, 9.30 i 11.00.

4.  Tegoroczne poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę w kościele nie odbędzie się ze względu na pandemię koronawirusa. Bardzo proszę, aby w domu rodzinnym odmówić specjalną modlitwę, która jest zamieszczona m.in. w naszej gazecie parafialnej nr 11(382) str. 7.

5.  UWAGA! Wszystkie Msze święte do odwołania są sprawowane TYLKO W KOŚCIELE ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa pozostaje zamknięty!

6.  Proszę na bieżąco śledzić wszelkie komunikaty Rządu i Episkopatu na temat koronawirusa i związanego z nim zagrożenia!

7.    UWAGA! Jest możliwość indywidualnego odwiedzenia chorych z sakramentami świętymi, każdego dnia. Aby doszło do odwiedzin proszę mnie osobiście o tym poinformować: telefonicznie, meilowo, lub wysłać sms, albo wrzucić karteczkę informującą do skrzynki pocztowej przy plebanii.

8.  Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii.

9.  Biuro parafialne jest nieczynne ze względu na stan zagrożenia epidemicznego. Ważne sprawy proszę załatwiać po Mszy świętej.

10.  W parafii do nabycia paschaliki w cenie 11,- PLN.

11.  Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.

12.  Zachęcam do lektury naszej gazety parafialnej, nr 383 w formie papierowej. Gazeta jest także zamieszczona na stronie internetowej parafii.

  1. Zmarły: śp. BERNADETA JAKUSZ, lat 62 oraz śp. WALTRAUT JASZEWSKA, lat 90 z Mierzeszyna. Za nie i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »