Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

16 kwietnia 2023
 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania. Bardzo proszę także o obecność młodzieży.
 2. Natomiast, jutro, w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do uroczystej Pierwszej Komunii świętej.
 3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Domachowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 22 kwietnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Miłowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Andrzejowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Januszowi Pieczykolan, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, panu Mariuszowi Czerwińskiemu.
 6. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego swoimi ofiarami do puszek wspieramy odbudowę spalonego ośrodka „Caritas” w Krzywym Kole.
 10. Natomiast, w przyszłą niedzielę, 23 kwietnia akcja „Pola Nadziei na Pomorzu 2023”. Tego dnia wspierać będziemy pomorskie hospicja.
 11. Dziś ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 535 i 536. Zachęcam do nabywania i lektury.
 12. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. APOLONIA IRENA LEJK, lat 75 z Mierzeszyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »