Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

14 stycznia 2024
  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska kolęda. Szczegółowy grafik kolędy m.in. w gazecie parafialnej oraz w gablotach. Bardzo proszę o ewentualne, wcześniejsze zgłaszanie „nowych mieszkańców parafii”.
  2. Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy podjęli się trudu ODŚNIEŻANIA TERENÓW PRZYKOŚCIELNYCH.
  3. Niedzielne Msze święte w Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie: 14 i 21 stycznia o godz. 13.45.
  4. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna  za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 20 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  6. Dziękuję bardzo za pracę przy parafii państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Krystynie Koryckiej, pani Marioli Baltrukas, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, panu Piotrowi Stefańskiemu.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
  8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10,- PLN.
  9. Przypominam rodzicom, katechetom i wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich, że decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego KAŻDY UCZEŃ MUSI POSIADAĆ INDEKS KATECHIZACJI ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ. Indeksy w cenie 2,- PLN do nabycia w zakrystii lub w biurze parafialnym. Indeksy będą sprawdzane m.in. podczas najbliższej kolędy – wizyty duszpasterskiej.
  10. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska zaprasza na zabawę karnawałową w sobotę, 3 lutego w świetlicy w Mierzeszynie. Zapisy w bibliotece.

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »