Ogłoszenia duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

5 grudnia 2021
 1. Trwa święty okres Adwentu – przygotowania do Uroczystości Narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zapraszam na Msze święte roratnie ku czci Matki Bożej w dni powszednie o godz. 18.00. Proszę, aby dzieci przygotowały lampiony.
 2. W tych dniach Adwentu, są roznoszone do naszych domów poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary złożone z okazji przyjęcia opłatka są tradycyjnie przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszych kościołach.
 3. Dziękuję mieszkańcom Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 11 grudnia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Domachowa stare domy.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Kazimierzowi Niesiołowskiemu.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. W parafii i w Bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis do nabycia  świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca kosztuje 6,- PLN a duża 16,- PLN.
 10. W dzisiejszą, Drugą Niedzielę Adwentu przeżywamy „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła  odbywa się zbiórka ofiar dla Kościoła na Wschodzie.
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. JERZY MIGAS, lat 62 z Domachowa. Pogrzeb śp. Jerzego, jutro, w poniedziałek o godz. 10.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Za śp. Jerzego, i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...456789101112...Następna ›Ostatnia »