Ogłoszenia duszpasterskie

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

8 lutego 2015
 1. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w środę, 25 lutego o godz. 18.00. W związku z tym dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się zebranie z rodzicami młodzieży bierzmowanej.
 2. W środę, 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Tego dnia o godz. 9.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła będzie sprawowana Msza święta w połączeniu z udzielaniem sakramentu chorych i błogosławieństwem lourdzkim. Serdecznie zapraszam zwłaszcza osoby chore i starsze.
 3. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 14 lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Szklanej Góry i Koziej Góry.
 4. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku  po Mszy świętej.
 6. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec. Intencje można zgłaszać po każdej Mszy świętej oraz w biurze parafialnym.
 7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
 8. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich, Fundacja „Pan Władek” i sołectwo Mierzeszyn serdecznie zapraszają dzieci wraz z opiekunami na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się we wtorek, 10 lutego od godz. 11.00 w świetlicy wiejskiej w Mierzeszynie. Do tańca zagra zespół muzyczny. W związku z tym, że jest to bal karnawałowy, bardzo prosimy dzieci o przebranie.
 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, panu Wiesławowi Wiśniewskiemu, panu Andrzejowi Kraińskiemu,  panu Piotrowi Stefańskiemu, pani Zofii Szymańskiej i jej Córkom.
 10. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.
 11. Zmarł + Romuald Hintz, lat 78. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...479480481482483484485486487...Następna ›Ostatnia »