Ogłoszenia duszpasterskie

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lutego 2014
  1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w miniony piątek.  W sobotę 15  lutego proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wybudowanie
  2. We wtorek, 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. O godz. 9.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła będzie sprawowana uroczysta Msza święta dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych oraz błogosławieństwem lourdzkim.
  3. Parafialny zespół Caritas organizuje taneczną zabawę walentynkową w sobotę 15 lutego w godz. od 20.00 do 3.00. Koszt 25 PLN od osoby + własny koszyk. Oprawę muzyczną zapewni DJ Sebastian. Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z naszej parafii. Zapisy oraz wszelkie informacje można uzyskać u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie.
  4. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  5. Ukazał się nowy 109. numer naszej gazety parafialnej. Jest także do nabycia numer 110. Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe druku naszej gazety.
  6. W dniach od 14 do 16 lutego odbędą się w Mierzeszynie rekolekcje wspólnoty „Młodzi i Miłość”, zwane „Oazą Ducha Świętego”. Nasza parafia już rok temu gościła młodzież oazową udzielając jej noclegu i organizując posiłki. Teraz zostaliśmy poproszeni o podobną pomoc. Kontakt w tej sprawie z rodziną państwa Jąkalskich oraz z panią Ewą Papis w bibliotece w Mierzeszynie. Bardzo dziękujemy za zrozumienie.
  7. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 4.50 PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii, zwłaszcza przy odśnieżaniu, rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas. Dziękuję także za pomoc w rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych. To podziękowanie kieruję w stronę pani Marioli Baltrukas, pana Mariusza Czerwińskiego, pana Mateusza Szuby, państwa Joanny i Wiesława Wiśniewskich, pani Eweliny Kraińskiej. Dziękuję także pani Wandzie Jąkalskiej i pani Zofii Szymańskiej za przygotowanie kompozycji kwiatowych do naszych kościołów.
  9. U pani Bernadety Kolbusz w kiosku w Mierzeszynie można jeszcze nabyć kalendarze naszej parafii na rok 2014. 
  10. W najbliższym czasie można jeszcze zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na kanonizację bł. Jana Pawła II. Zapisy poprzez wpłatę 500,-PLN.
Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...481482483484485486487488489...Następna ›Ostatnia »