Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

25 stycznia 2015
  1. Zakończyła się wizyta duszpasterska kolęda w naszej parafii. Dziękuję drogim Parafianom za wszelką okazaną życzliwość podczas tegorocznej kolędy. Dodatkową kolędę można jeszcze zgłaszać codziennie do poniedziałku, 2 lutego.
  2. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Mazur do rodziny państwa Antoniewicz za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. A w sobotę, 31 stycznia proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Kuchnowskich.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Michał Jąkalski z Mierzeszyna i Martyna Sałek z Bukowa.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim drogim Parafianom, którzy do tej pory złożyli ofiarę pieniężną na zakup i montaż organów piszczałkowych do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku  po Mszy świętej.
  6. Uwaga! W najbliższą środę, 28 stycznia Msza święta za + Zygmunta i Zofię Gaładyk będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 7.00 rano.
  7. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec. Intencje można zgłaszać po każdej Mszy świętej oraz w biurze parafialnym.
  8. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny w cenie 5.00 PLN.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas. Szczególne podziękowanie za trud odśnieżania!
  10. A pani Krystynie Koryckiej wyrażam wdzięczność za troskę o kościół św. Bartłomieja Apostoła.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...481482483484485486487488489...Następna ›Ostatnia »