Ogłoszenia duszpasterskie

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipca 2019
 1. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Rozpoczęła się (17 lipca) także renowacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z kościoła św. Bartłomieja Apostoła. Obraz otrzyma m.in. nowe ramy wzorowane na starym ołtarzu św. Bartłomieja Apostoła. W ramach obrazu pojawią się także dwa duże srebrne ryngrafy.
 2. We wtorek, 23 lipca o godz. 18.00 Msza święta dla Wspólnoty Modlitwy św. Ojca Pio.
 3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Wojciech Pawłowski z Gdańska Oliwy i Katarzyna Wiciak ze Starogardu Gdańskiego oraz Tomasz Jaszewski z Ełganowa i Angelika Antoniewicz z Mierzeszyna.
 4. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 27 lipca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Olszanki.
 5. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 7. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
 8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 9. Dzisiaj po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Ofiary do puszek na rzecz środków transportu dla polskich misjonarzy. Szczegóły w gazecie parafialnej.
 10. W zakrystii do odebrania płyty foto i video z Bierzmowania.
 11. Można już zamawiać intencje mszalne do końca 2020 roku.
 12. U pani Elżbiety Temberskiej i u pani Ewy Papis w bibliotece w Mierzeszynie można już zgłaszać gotowość upieczenia ciast na festyn parafialny.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »