Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2022
 1. Dziś katecheza przed Bierzmowaniem po Mszy świętej o godz. 11.00.
 2. Przeżywamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30 a dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 3. W pierwszy piątek, 7 października odwiedzę chorych z sakramentami świętymi.
 4. Spowiedź w piątek od godz. 16.30.
 5. ZAKOŃCZYŁY SIĘ PRACE ZWIĄZANE Z CHODNIKAMI Z KOSTKI BRUKOWEJ PRZY KOŚCIELE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA (LATA 2020 – 2022). CALOŚĆ PRAC (MATERIAŁ I ROBOCIZNA TO 107 711,- PLN. Dziękuję drogim Parafianom i Przyjaciołom Parafii za ofiarność na ten cel.
 6. Przygotowujemy się do małego, uzupełniającego remontu dachu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poszukujemy dachówek typu „marsylianka”.
 7. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 8 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna zamieszkałych przy ul. Osiedlowej. ZE WZGLĄDU NA CORAZ WIĘKSZE CENY M.IN. ENERGII ELEKTRYCZNEJ BARDZO PROSZĘ O SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA TYLKO W JASNY DZIEŃ (nie zapalać światła, promienników...).
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 9. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN. Dziś do nabycia także „Gość Ekstra” – o Miłosierdziu Bożym. Cena pisma: 12,- PLN
 10. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Markowi Czerwińskiemu, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan, panu Andrzejowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 11. Wyrażam wdzięczność panu Ireneuszowi Sikorze za wykonanie bezinteresownie prac ziemnych przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 12. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 13. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 14. Rozpoczynamy przyjmowanie kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej.

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »