Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 listopada 2020
  1. Dzisiaj przypada 81. rocznica męczeńskiej śmierci proboszcza mierzeszyńskiego ks. Jana Pawła Aeltermanna. Modlimy się o rychłe rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego Kapłana Męczennika. Pamiętamy także o całej Społeczności Szkoły Podstawowej w Mierzeszynie, której patronuje ks. Jan Paweł Aeltermann oraz Stowarzyszeniu Wyżyna Gdańska, dzięki któremu w tym roku wzniesiono w Mierzeszynie pomnik tego Kapłana.
  2. W sobotę, 28 listopada o godz. 9.30 w kościele św. Bartłomieja Apostoła będzie sprawowana Msza święta na zakończenie jubileuszu 600. lecia erygowania naszej parafii. W czasie liturgii odbędzie się także poświęcenie pamiątkowej, jubileuszowej tablicy.
  3. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 28 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada.
  5. Wyrażam wdzięczność za wszelkie ofiary na remonty naszych kościołów oraz funkcjonowanie parafii i spraw związanych z cmentarzem.
  6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Wojciechowi Czerwińskiemu, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu  Piotrowi Stefańskiemu. Dziękuję wszystkim, którzy grabili liście przy naszych kościołach.

 

MOŻESZ WSPOMÓC SWOJĄ PARAFIĘ I REMONTY KOŚCIOŁÓW
W TRUDNYM CZASIE PANDEMII!
34 8335 0003 0303 2437 2000 0001

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »