Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

3 października 2021
 1. Przeżywamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej a dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
 2. W pierwszy czwartek, 7 października o godz. 6.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Jadwigi z Mierzeszyna.
 3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 9 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Ewie Szuba, pani Irenie Kuchnowskiej.
 7. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Szczególne podziękowanie dla parafian, którzy złożyli ofiarę pieniężną na rzecz aktualnych prac przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prace jeszcze nie zostały zakończone.
 9. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 10. Uwaga: w najbliższą sobotę, 9 października Msza święta wieczorna będzie sprawowana normalnie o godz. 18.00.
 11. W przyszłą niedzielę, 10 października w Kościele Polskim obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na rzecz finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 12. Zmarli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. MARIAN WIŚNIEWSKI, lat 52. z Błotni oraz śp. dr KRYSTYNA POŁOŃSKA RYWACKA, lat 88. z Mierzeszyna. Pogrzeb śp. dr Krystyny we wtorek, 5 października o godz. 10.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Za nich i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »