Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2019
  1. Trwa miesiąc październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci (szczególnie przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej) w poniedziałki i piątki o godz. 17.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
  2. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.
  3. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 19 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna zamieszkałych przy ul. Osiedlowej.
  4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5,- PLN.
  7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.
  8. W dzisiejszą niedzielę, 13 października w całej Polsce przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  9. Dzisiaj ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 361, 362 i 363. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »