Ogłoszenia duszpasterskie

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29 marca 2020
 1. W Parafii w Mierzeszynie w najbliższym czasie wszystkie Msze święte będą sprawowane według normalnego rozkładu – jednak trzymamy się mocno zasady, że na jednej Mszy świętej  może uczestniczyć TYLKO CO NAJWYŻEJ  PIĘCIU wiernych. APELUJĘ DO MOICH DROGICH PARAFIAN, ABY KORZYSTALI Z MSZY ŚWIĘTEJ ZA POŚREDNICTWEM TELEWIZJI, RADIA ORAZ INTERNETU!
 2. UWAGA! Wszystkie Msze święte do odwołania są sprawowane TYLKO W KOŚCIELE ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa pozostaje zamknięty!
 3. Bardzo proszę na bieżąco śledzić wszelkie komunikaty Rządu i Episkopatu na temat koronawirusa i związanego z nim zagrożenia!
 4. Z racji pandemii koronawirusa zostają odwołane nabożeństwa Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej a także pozostałe nabożeństwa (poza codzienną Mszą świętą).
 5. UWAGA! W związku z pandemią koronawirusa są odwołane pierwszo piątkowe odwiedziny u chorych z sakramentami świętymi. Jednak na „nowe życzenie” odwiedzę każdego chorego z sakramentami świętymi w najbliższy piątek, 3 kwietnia lub w Wielki Piątek, 10 kwietnia. Aby doszło do odwiedzin proszę mnie osobiście poinformować: telefonicznie, lub wysłać sms, albo wrzucić karteczkę informującą do skrzynki pocztowej przy plebanii.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Sela z Domachowa i Ewa Lubecka z Dąbrówki (Parafia Dziemiany).
 7. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 8. Biuro parafialne jest nieczynne ze względu na stan zagrożenia epidemicznego. Ważne sprawy proszę załatwiać po Mszy świętej.
 9. W parafii do nabycia paschaliki w cenie 11,- PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej.
 11. Zachęcam do lektury naszej gazety parafialnej w formie papierowej, jak zwykle, lub przez stronę internetową parafii. Do nabycia nowe gazety parafialne nr 381 i 382.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...5678910111213...Następna ›Ostatnia »