Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

26 września 2021
 1. W piątek, 1 października rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej a dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30.
 2. Dziś we wszystkich parafiach w Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej.
 3. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z sakramentami świętymi. Spowiedź w piątek od godz. 16.30.
 4. Dziękuję mieszkańcom Koziej Góry za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 2 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Błotni i Zaskoczyna.
 5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 6. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 7. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, panu Arturowi Stefańskiemu, pani Aleksandrze Kaczor, panu Arturowi Kowalskiemu, pani Irenie Kuchnowskiej.
 8. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone na rzecz remontów naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 9. Szczególne podziękowanie dla parafian, którzy złożyli ofiarę pieniężną na rzecz aktualnych prac przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prace jeszcze nie zostały zakończone.
 10. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 11. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. ZYGMUNT KOPROWICZ, lat 97 z Olszanki. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...67891011121314...Następna ›Ostatnia »