Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

20 marca 2022
 1. Raz jeszcze wyrażam wielką wdzięczność drogim Parafianom za wszelkie oznaki pomocy, modlitwy i solidarności z umęczonym Narodem Ukraińskim. Trwajmy nadal w tej posłudze naszym Braciom i Siostrom Ukraińcom, którzy przeżywają dramat okrutnej wojny ze strony rosji.
 2. W piątek DROGA KRZYŻOWA. Dla dzieci o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.
 3. GORZKIE ŻALE w niedzielę po porannej Mszy świętej o godz. 7.30.
 4. Zachęcam do nabywania paschalików wielkanocnych w cenie 12,- PLN.
 5. Przypominam, że już trwa okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej: od Środy Popielcowej do Niedzieli Trójcy Świętej. W tym roku od 2 marca do 12 czerwca.
 6. W piątek, 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza święta o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja Apostoła. Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek post nie obowiązuje.
 7. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego można podjąć pobożną praktykę Adopcji Dziecka Poczętego. Konieczne zapisy w zakrystii od poniedziałku do piątku.
 8. Także w piątek, 25 marca na wieczornej Mszy świętej zawierzymy rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, wypełniając jej prośbę zawartą w objawieniach fatimskich w 1917 roku.
 9. Jutro, w poniedziałek od godz. 17.00 do 17.40 wielkopostna Spowiedź święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.
 10. Dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 26 marca proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 11. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 12. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 13. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 14. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 15. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 16. Wyrażam wdzięczność Parafianom za pamięć w związku z moimi urodzinami. Dziękuję za modlitwę i wszelkie wyrazy szacunku.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...67891011121314...Następna ›Ostatnia »