Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2022
 1. Zostały wznowione katechezy przed Bierzmowaniem. Odbywają się w niedziele po Mszy świętej o godz. 11.00.
 2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.30 a dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
 3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Gajewskich do rodziny państwa Lewandowskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. Dziękuję za piękne kwiaty. W sobotę, 1 października proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Grabińskich do rodziny państwa Łada. ZE WZGLĄDU NA CORAZ WIĘKSZE CENY M.IN. ENERGII ELEKTRYCZNEJ BARDZO PROSZĘ O SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA TYLKO W JASNY DZIEŃ (nie zapalać światła, promienników...).
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Markowi Czerwińskiemu, panu Januszowi Pieczykolan, panu Marcinowi Pieczykolan.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. Rozpoczynamy przyjmowanie kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej.
 10. Stowarzyszenie Wyżyna Gdańska i partnerzy mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Mierzeszyna na spotkanie z projektem w sprawie przygotowania koncepcji zagospodarowania terenu wokół stawu wiejskiego w Mierzeszynie w ramach unijnego projektu „Smart village”. Spotkanie odbędzie się w świetlicy w Mierzeszynie w czwartek, 29 września o godz. 18.00.
 11. Ukazały się dwa kolejne numery naszej gazety parafialnej: 508 i 509. Zachęcam do nabywania i lektury.
 12. Zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. BOGDAN SOSIŃSKI, lat 83 z Miłowa. Pogrzeb śp. Bogdana odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 12.00. Za niego i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: „Dobry Jezu...”

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...67891011121314...Następna ›Ostatnia »