Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

7 listopada 2021
 1. Bardzo dziękuję Parafianom i Gościom za uczestniczenie w Uroczystości Wszystkich Świętych. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościołów w Mierzeszynie.  Szczególne podziękowanie dla: pani Marioli Baltrukas, państwa Aleksandry i Andrzeja Kaczor, dla pana Krzysztofa Peplińskiego, dla Liturgicznej Służby Ołtarza (lektorów), dla panów zbierających kolektę: Mariana Pieczykolana, Grzegorza Fenskiego, Wojciecha Temberskiego, Andrzeja Klonowskiego, dla panów, którzy przygotowali nagłośnienie: Mirosława Szymikowskiego i Marcela Szymikowskiego, dla pana Pawła Kłosińskiego, dla Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn.
 2. W listopadzie od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej modlitwa wypominkowa za zmarłych. Raz w miesiącu jest także sprawowana Msza święta wypominkowa za naszych zmarłych.
 3. We wtorek, 9 listopada o godz. 14.00 w Mierzeszynie oficjalne otwarcie chodnika przy ul. Gdańskiej i wyremontowanego odcinka DW 233.
 4. Chór Parafialny „Santo Bartolomeo”, Stowarzyszenie „Wyżyna Gdańska”, Wójt Gminy Trąbki Wielkie i wszyscy Partnerzy projektu „PiszeMY DLA MIERZESZYNA I POLONII” serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Niepodległości w Mierzeszynie, w środę, 10 listopada: o godz. 18.00 Msza święta w intencji Ojczyzny, następnie biało-czerwony przemarsz na Plac Niepodległości, Koncert Patriotyczny w świetlicy i poczęstunek. Zapraszamy.
 5. W czwartek, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza święta o godz. 9.30.
 6. Dziękuję mieszkańcom Błotni wybudowanie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 13 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Błotni wioski.
 7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 8. Do nabycia nowy numer  „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
 9. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Andrzejowi Klonowskiemu. Szczególne podziękowanie dla Parafian, którzy uczestniczyli w jesiennej akcji grabienia liści. Bardzo proszę jeszcze o pomoc w grabieniu liści w sobotę, 13 listopada od godz. 10.00.
 10. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 11. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 12. W przyszłą niedzielę, 14 listopada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym dniem zbiórka ofiar do puszek na Kościół Prześladowany.

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...8910111213141516...Następna ›Ostatnia »