Ogłoszenia duszpasterskie

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

17 maja 2020
  1. Jutro, w poniedziałek przypada 100. rocznica urodzin świętego Papieża Jana Pawła II. Zapraszam Parafian do uczestniczenia we Mszy świętej dziękczynnej o godz. 9.30 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. UWAGA! Od najbliższego pierwszego piątku miesiąca, czyli 5 czerwca udam się do wszystkich chorych z sakramentami świętymi z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa w stanie pandemii! Jeżeli ktoś obawia się takiej wizyty proszę zgłosić tą sprawę do mnie.
  3. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony w szczególny sposób Matce Bożej. Nabożeństwa majowe są sprawowane od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej. Zachęcam także do uczestniczenia w nabożeństwach majowych przy kapliczkach w poszczególnych wioskach.
  4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom i przyjaciołom naszej parafii, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii w trudnym czasie pandemii koronawirusa.
  5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Błotni wioski za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 23 maja proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza przy szosie.
  7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Iwonie Fenskiej, pani Alinie. Szczególne podziękowanie dla pani Ireny Kuchnowskiej, pani Marioli Baltrukas, pana Piotra Stefańskiego za wykonane prace przy kościele św. Bartłomieja Apostoła i plebanii.

 

 

DZIĘKUJĘ ZA POMOC W BIEŻĄCYM UTRZYMANIU NASZEJ PARAFII,
ZA KAŻDĄ „WIRTUALNĄ TACĘ”,
KTÓRA JEST DLA NASZEJ WSPÓLNOTY KONKRETNYM WSPARCIEM.
ks. Andrzej
 
Numer konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim Oddział Trąbki Wielkie
34833500030303243720000001

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...8910111213141516...Następna ›Ostatnia »