Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

3 listopada 2019

 

 1. Bardzo dziękuję Parafianom za pobożne uczestniczenie w uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Szczególne podziękowanie dla: ministrantów i lektorów, Ochotniczej Straży Pożarnej Mierzeszyn, pana Mirosława Szymikowskiego, pana Marcela Szymikowskiego, pana Pawła Kłosińskiego, dla panów zbierających kolektę i pań zbierających wypominki. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary złożone w tych dniach z okazji wypominków, Mszy świętej świątecznej na rzecz remontów naszych kościołów.

 2. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.

 3. W pierwszy czwartek miesiąca, 7 listopada o godz. 6.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Róża św. Katarzyny z Olszanki.

 4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Nadolny z Lubania (Parafia Rekownica) i Dominika Dysarz z Błotni.

 5. Bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Senderskich do rodziny państwa Formella za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 9 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich.

 6. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.

 7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.

 8. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.

 9. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, rodzinie państwa Krystyny i Tadeusza Butowskich, panu Pawłowi Kłosińskiemu, pani Krystynie Kucmann, rodzinie państwa Szuba.

 10. Można nadal składać wypominki za naszych zmarłych. W ramach modlitwy wypominkowej: przez cały listopad pod koniec Mszy świętej jedna dziesiątka różańca z modlitwą wypominkową oraz przez cały rok raz w miesiącu Msza święta za Zmarłych zapisanych w wypominkach.

 11. Poszukuję chętnych Parafian, którzy przejrzeliby i uzupełnili oświetlenie alejki prowadzącej do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie niedobory, np. żarówek proszę zgłosić, abym wyłożył pieniądze na zakup nowych.

 

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...8910111213141516...Następna ›Ostatnia »