Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 listopada 2022
 1. Dziś katecheza przed Bierzmowaniem po Mszy świętej o godz. 11.00.
 2. W listopadzie po Mszy świętej od poniedziałku do soboty modlitwa wypominkowa za zmarłych. W ciągu roku raz w miesiącu jest sprawowana Msza święta za zmarłych wypisanych na kartach wypominkowych.
 3. Dziękuję mieszkańcom Mierzeszyna od strony Błotni i Zaskoczyna za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w ostatnim czasie. W sobotę, 19 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Mierzeszyna wybudowanie od strony Miłowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
 5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8,- PLN. Dziś w Gościu ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie.
 6. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii panu Sławkowi Szymczykowi, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, państwu Aleksandrze i Andrzejowi Kaczor, pani Irenie Kuchnowskiej, panu Mariuszowi Czerwińskiemu, panu Andrzejowi Klonowskiemu, Frankowi Klonowskiemu, panu Piotrowi Stefańskiemu.
 7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszych kościołów, funkcjonowania parafii i cmentarza.
 8. Nadal bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu.
 9. Trwa przyjmowanie kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej.
 10. Bardzo dziękuję wszystkich Parafianom, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w akcji grabienia liści przy naszych kościołach.
 11. W dzisiejszą niedzielę, 13 listopada DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Zbiórka ofiar do puszek na ten cel. DZISIAJ WSPOMAGAMY UKRAINĘ POGRĄŻONĄ NADAL W DRAMACIE WOJNY.
 12. Ukazał się 513. numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do nabywania i lektury.
 13. W grudniu, w okresie Adwentu odbędzie się pierwsza spowiedź święta, dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do uroczystej Pierwszej Komunii świętej. Chrzest święty JEST PIERWSZYM SAKRAMENTEM! Jeżeli rodzice dzieci nieochrzczonych, pragną, aby ich dzieci przystąpiły do sakramentów świętych w kolejnych miesiącach – jeszcze w listopadzie dzieci muszą przyjąć sakrament Chrztu świętego. W tym tygodniu proszę zgłosić się do biura parafialnego w godzinach urzędowania z dokumentem USC urodzenia dziecka oraz zaświadczeniami chrzestnych, że są praktykującymi katolikami.
 14. W przyszłą niedzielę, 20 listopada w naszej parafii gościć będziemy kleryka SZYMONA SZYMAŃSKIEGO a swoimi ofiarami wspierać będziemy Gdańskie Seminarium Duchowne.
 15. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej śp. JOANNA RUTKOWSKA, lat 52. z Zaskoczyna. Za nią i za naszych zmarłych odmówmy modlitwę: Dobry Jezu ...

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...8910111213141516...Następna ›Ostatnia »