Ogłoszenia duszpasterskie

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019
 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz chrześcijan przesladowanych.
 2. Jutro, w poniedziałek, 11 listopada - 101. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza święta w kościele św. Bartłomieja Apostoła o godz. 9.30.
 3. Nadal trwają prace konserwatorskie w kruchcie kościoła św. Bartłomieja Apostoła.
 4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Nadolny z Lubania (Parafia Rekownica) i Dominika Dysarz z Błotni.
 5. W sobotę o godz. 18.00 Msza święta wspólnoty św. Ojca Pio.
 6. Bardzo dziękuję  mieszkańcom Mierzeszyna od rodziny państwa Radomskich do rodziny państwa Czerwińskich za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W  sobotę, 16 listopada proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Koziej Góry i Szklanej Góry.
 7. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy świętej.
 9. U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 6,- PLN.
 10. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, panu Piotrowi Stefańskiemu, rodzinie państwa Grażyny i Czesława Wlazło.
 11. W listopadzie modlimy się szczególnie za naszych zmarłych. W ramach modlitwy wypominkowej: przez cały listopad pod koniec Mszy świętej jedna dziesiątka różańca z modlitwą wypominkową oraz przez cały rok raz w miesiącu Msza święta za Zmarłych zapisanych w wypominkach.
 12. Zachęcam do nabywania naszego kalendarza parafialnego na 2020 rok, wydanego w związku z dziesiątą rocznicą istnienia gazety parafialnej. Kalendarz w cenie 20,- PLN do nabycia w parafii oraz w bibliotece w Mierzeszynie u pani Ewy Papis.

 

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...789101112131415...Następna ›Ostatnia »