Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

24 maja 2020
  1. W naszej parafii trwają rodzinne Pierwsze Komunie święte. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie, dzieciom życzę opieki naszego Pana Jezusa Chrystusa na każdy dzień i częstego przyjmowania Eucharystii.
  2. Od najbliższego pierwszego piątku miesiąca, czyli 5 czerwca udam się do wszystkich chorych z sakramentami świętymi z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa w stanie pandemii! Jeżeli ktoś obawia się takiej wizyty proszę zgłosić tą sprawę do mnie.
  3. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony w szczególny sposób Matce Bożej. Nabożeństwa majowe są sprawowane od poniedziałku do soboty pod koniec Mszy świętej. Zachęcam także do uczestniczenia w nabożeństwach majowych przy kapliczkach w poszczególnych wioskach.
  4. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom i przyjaciołom naszej parafii, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę pieniężną na remonty naszych kościołów i funkcjonowanie parafii w trudnym czasie pandemii koronawirusa.
  5. Biuro parafialne czynne po Mszy świętej od poniedziałku do piątku.
  6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Warcza przy szosie za solidne posprzątanie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w minionym tygodniu. W sobotę, 30 maja proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Warcza wioski.
  7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6,- PLN.
  8. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy parafii rodzinie państwa Czerwińskich, pani Marioli Baltrukas, pani Krystynie Koryckiej, pani Irenie Kuchnowskiej.
  9. Dzisiaj ukazały się trzy kolejne numery naszej gazety parafialnej: 389, 390 i 391. Zachęcam do nabywania i lektury.
  10. Wyrażam szczerą wdzięczność drogim Parafianom i Przyjaciołom, którzy pamiętali o dniu moich imienin oraz o jubileuszu 30. rocznicy święceń kapłańskich. Bóg zapłać!

 

Tagi:

« Pierwsza‹ Poprzednia...789101112131415...Następna ›Ostatnia »